Cooler Master Blizzard T2 Mini Alındı

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 53
  • Görüntüleme 14B
Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu aldım. Malzeme kalitesi gayet iyi. Kurulum kolay ana kartı sökmüyorsunuz. Kolayca takıp sıkıştırıyorsunuz mandalı ve bitti. İçinden macun çıkıyor. İntel ve Amd ana kartlar için soketler çıkıyor. Kesinlikle ses yok boşta. Stok fan gibi değil. Oyunda iken test edeceğim. 25-30 derece arası geziyor boşta. Her şeyiyle ben beğendim.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bütçeni arttırma gibi bir imkanın var ise tabii ki üst modelini almalısın. Bu soğutucu düşük bütçeliler için. Gayet iyi gayet performanslı bir soğutucudur.

(Mozilla kullanıyorum yazım yanlışlarını söylemiyor. Bu yüzden hata yapabilirim. Kusura bakmasın moderatör arkadaş.)

Çok iyi. Kesinlikle daha sessiz ve daha iyi soğutuyor. Stok fandan kurtulmak isteyen ve bütçesi düşük olanlar için ideal ürün.

Eğer bütçesi olan arkadaşlar var ise daha iyisini tabii ki alabilirler. Bu fiyata bu performans veriliyorsa daha yüksek bütçeye daha iyi bir performans alabilirsiniz. Ben stok fandan kurtulmak istiyordum. Çok sesliydi ve çok ısınıyordu 55-65 derece de geziyordu oyunlarda. Şimdi öyle bir durum yok. Yük altında bile ses yok. 45-50 derece geziyor oyunda özellikle BF3 Multiplayer işlemciyi yoran oyunda. Bence normal bir ısı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı