Corsair 400r veya Cooler Master Haf 912 Advance

Barisbu

Kilopat
Recep Bey! Benim bir sorum var kasayla ilgili ben 2 kasa arasında kaldım Corsair 400r ve Cooler Master Haf 912 Advance. Bu iki kasa arasında fark nedir? Haf 912 görünüş itibariyle beni çok etkiledi, sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Bey! Benim bir sorum var kasayla ilgili ben 2 kasa arasında kaldım Corsair 400r ve Cooler Master Haf 912 Advance. Bu iki kasa arasında fark nedir? Haf 912 görünüş itibariyle beni çok etkiledi, sizce hangisini almalıyım?
Ben haf 912 sistem topladım gayet memnunum tipide hoşuma gidiyor. Corsair daha sade bence.

HAF 912'de hiç sistem topladığımı hatırlamıyorum. Carbide 400R'a iki defa topladım. Benim tercihim 400R. Donanım Editörümüz Haluk Sekendiz de 400R diyordu hatırladığım kadarı ile.
Abi kasa bildiğin Barbie bebek gibi olmuş. 400R hem güzel hem geniş, yaz sonunda sistem toplamayı düşünüyorum 1000-1500 TL arası bu kasa ilgimi çekti. Sence nasıl olur ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı