Elektronik Corsair H100 RGB 240mm Sıvı Soğutma 2099 TL

Ürünü satın aldım ve az önce iade talebinde bulundum. Birincisi, termal macun sürülü veya küçük bir şırınga ile bile gelmiyor. İkincisi, LL120 RGB fan paketim ve lightning node rgb dağıtıcım olmasına rağmen pompa ledleri 16 led olduğu için İCUE üzerinde desteklemiyor. Commander bilmem ne controller almak gerekiyormuş.

Ürünü satın aldım ve az önce iade talebinde bulundum. Birincisi, termal macun sürülü veya küçük bir şırınga ile bile gelmiyor. İkincisi, LL120 RGB fan paketim ve lightning Node RGB dağıtıcım olmasına rağmen pompa LED'leri 16 LED olduğu için iCUE üzerinde desteklemiyor.commander bilmem ne Controller almak gerekiyormuş.

İnceleme videosunda termal macunun sürülü olarak geldiğini görmüştüm. Acaba yeni üretimlerinde macun uygulamasını iptal mi ettiler 🤔

Ürünü satın aldım ve az önce iade talebinde bulundum. Birincisi, termal macun sürülü veya küçük bir şırınga ile bile gelmiyor. İkincisi, LL120 RGB fan paketim ve lightning node rgb dağıtıcım olmasına rağmen pompa ledleri 16 led olduğu için İCUE üzerinde desteklemiyor. Commander bilmem ne controller almak gerekiyormuş.
Bunlar zaten corsair'in yıllardır bildiğimiz durumları. Almadan önce bunları sizin araştırıp almanız gerekirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı