Corsair RM750X Nasıldır ?

mixreis

Hectopat
Daha fazla  
Hocam konu dışı olabilir ama Corsair RM750x güç kaynağından memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlerimin yoğunluğundan dolayı mesajını görememişim kusuruma bakma. Ürünü yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum. Tam modüler yapıda olduğundan dolayı kablo yönetimi için gayet kullanışlı. Performans olarak benim sistemime biraz fazla ama ileride yapacağım donanım değişikliklerinde tekrardan PSU almamak için bu ürünü tercih ettim. Ürünün malzeme kalitesi gayet güzel. Ayrıca Corsair firması bu ürünlerin garanti süresini 10 yıla çıkarttı. Gürültü konusunda da eski kullandığım FPS nin ürününden çok daha sessiz. Aerocool DS200 kasa kullanıyorum. Kullandığım kasanın etkisiyle de ses duymuyor olabilirim. Bazen PC nin çalıştığını unutabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam almışken RMi modelini alın ben Corsair RM1000i kullanıyorum. Çevremdeki arkadaşlarım bana RMi versiyonu almam için ısrar etmişti iyiki de almışım dedim. Bence siz de RMi alın.

Yanlış bilmiyorsam tek farkı corsair link özelliği var o bana lazım değil hocam. Zaten onun yerine başka birşey almaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı