Counter Strike Global Offensive Rehber

cynox06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar oyunu yeni indirdim. 1 saat oynadim. Oyunda baya kotuyum. Forumda bu oyun icin bir rehber var mi? Yada oyunu bilen birisi bana puf noktalari anlatabilir mi? Simdiden tesekkurler.

Silah yarışı modunda bol bol oyna. Acemi olanlar bana göre en iyi orada gelişir. O modda çok ölürsün normal moda göre ama yılmadan oyna sürekli. Sonrasında basit eğlence de geliştir kendini, yerine göre sessiz git, refleksif oyna. Taktiksel oynayarak mini haritada dost ve düşman yerlerine bak. Takımınla uyum halinde kalmaya bak, bunları yapıp kendini geliştirdiğinde artık rekabetçi modda da daha iyi oynayabilirsin.

Silah yarisina girdim 4 oldurme 15 olme var. :D
Silah yarışını boşver sen deatchmatch oyna. AK-47 ve M4A1-M4A4 çalış en önemli silahlar onlar. Botları en zora alıp alıştırma yap mesela sadece kafadan almaya çalış botları ben o şekilde nişan yeteniğimi geliştirdim. Silahlara alıştıktan , aim'ini adam ettikten sonra dereceli maçlara geçebilirsin(rekabetçi mod). Derecelide ilk başta baya ezilirsin ama yavaş yavaş toparlarsın. Ben 337 saat oynadım 18 rütbe var 11 e bugün ulaşabildim anca. Tamamen sana bağlı gelişmek. Ne kadar zaman harcarsan o kadar iyi oynarsın , kolay gelsin :) . He birde twitch de her zaman yayınlar var. Yayın yapanlar genelde turnuvalara katılmış kişiler oluyor. Onları izleyerek de bir şeyler kapabilirsin.

Okulla basliyor. Bu sene lise sinavina girecegim yani o kadar cok oynayamam. Ama sunu farkettim Norm Ender dinleyerek oynayinca olunce de egleniyorsun.:cool:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı