Counter Strike Global Offensive Vac Hatası

Utku Aksoy

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. CS:GO Oyunununda bir hatayla karşılaşıyorum. Daha önce bir arkadaşım bu konuyu açmış. Fakat o yöntem bende çalışmadı. Sorun şu :

Bağlantı Kesildi.
Bilgisayarınızla ilgili bir sorun vac sistemini engelliyor.
Güvenli sunucularda oynayamazsınız!

Hiç hile kullanmadım.
Steamdan satın aldım hiçbir cfg kurmadım.
Sildim yükledim olmadı.
Cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp şu komutu yazmam gerekliymiş.
bcdedit.exe /deletevalue nx
Sonra bilgisayarı resetleyip windows tuşu + r tuşuna basıp bunu yazmam gerekiyormuş.
"C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair
Yazdım fakat ikiside olmadı.(cmd ye kodu yazdığımda şunu diyor.)
upload_2015-7-14_2-43-8.png

Bilgisayarım Windows 8 buyüzden olabilirmi ? Çözümü bulamadım 1 aydır arıyorum en sonunda format attıracağım.

Hatanın resmi :
upload_2015-7-14_2-41-36.png

Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Valve yanlış yapmaz. Ya hile kullanmışsındır, yada oyunu etkileyen bir virüs programı vardır. Önce bi virüs programıyla tarattır, olmazsa format at.

Hilenin nasıl kullanıldığını bile bilmiyorum cs1.6 da tamam olabilirde csgo da hiç açmadım. Virüs programım zaten hep açık oyunda hiçbir virüs bulunmuyor. Tek çare format gibi. Cevabın için teşekkürler.

Sen git steam hesabındaki 1.6 ile hile aç. Sonra VAC ban yiyince vay ben CS GO'da hile yapmadım. VAC ban hesabı etkilemiş görüldüğü kadarıyla. Hile yapan insanın kafasını anlamıyorum. Ne oluyor yani hile yapınca? Yaşınızı belli ediyorsunuz. İyi olmuş.

CSGO'ya Steam arayüzünde sağ tıklayıp özellikler - yerel dosyalar - oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula tuşuna basıp taramanın bitmesini bekleyin, ardından tekrar deneyin.

Öncelikle FSMxRousseau kardeşim benim steam hesabımda 1.6 yok. 2.si zaten 1.6 da hile kullanıyorum derken oyun yöneticisinde felan kullanmıştım. 3.sü çok eskiydi onlar 2 yıl önce kullanmışımdır, yaşım küçüktü ozaman. Bu arada viaccess dediğini de yaptım aynı hata rekabetciden atılmak artık çok sıktı oyunu bırakacağım.

Bu gece yeniden yükledim. Fakat aynı hata hala devam ediyor. Şimdi senin dediğin gibi steami yönetici olarak çalıştırıp birazcık oynuyum bakalım atıcakmı.
Bu arada normalde oyunlara giriyor. Bir anda atıyor o hata ile sonra 5 dakka içinde geri düzeliyor.

Dosyaları oynamadan önce doğrulatın eğer doğrulatmadıysanız. Eğer sorun devam ederse Norton 360'ın deneme sürümleri var 30 günlük, onlarla sistemini komple tarat.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı