Creative X-Fi Surround Pro 5.1 Ses Kartı Nasıldır?

Fd19039796

Centipat
Arkadaşlar elimde Cooler Master MH751 kulaklık var. Tabletten PUBG Mobile oynuyorum. Ama ses konusunda biraz yetersiz bulduğum için kendime ses kartı almak istiyorum. Sizce başlıkta belirttiğim ses kartı işime yarar mı ve bu ses kartı tak çalıştır mı yoksa Driver kurulumu illa ki gerekli mi? Bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim. Ayrıyeten önerebileceğiniz ses kartı varsa da yazabilirsiniz.
Aklımdaki diğer bir seçenek ise
Creative X-Fi GO Pro USB ses kartı

Arkadaşlar elimde Cooler Master MH751 kulaklık var. Tabletten PUBG Mobile oynuyorum. Ama ses konusunda biraz yetersiz bulduğum için kendime ses kartı almak istiyorum. Sizce başlıkta belirttiğim ses kartı işime yarar mı ve bu ses kartı tak çalıştır mı yoksa Driver kurulumu illa ki gerekli mi? Bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim. Ayrıyeten önerebileceğiniz ses kartı varsa da yazabilirsiniz.
Aklımdaki diğer bir seçenek ise
Creative X-Fi GO Pro USB ses kartı
Surround Pro'yu kullanıyorum. Kesinlikle dip ses vb. ses sorunları çok çok minimum (hoparlörleri %100 seste kulağıma kulaklık gibi yapıştırırsam ancak). Ayrıca Logitech Z333 hoparlörleri ve G230 kulaklığı dahi gayet güzel seviyelere çıkarttı. Driver kurulumuna gelecek olursak driver gerektirmiyor ancak tam anlamıyla faydalanmak için driverları kurmalısınız. Windows 10 ile driver sıkıntısı var diyorlardı ben yaşamadım, ayrıca tek bir sıkıntısı var USB gücü kesildiğinde/bağlandığında yüksek bir pıt sesi yaptırıyor cihazlara, o yüzden pcyi açıp kaparken cihazları ya ses kartından çıkartıyorum yada elektriklerini kesiyorum. Ses kalitesi asla üzmez, gayet güzel bir kart kendisi.
Surround Pro'yu kullanıyorum. Kesinlikle dip ses vb. ses sorunları çok çok minimum (hoparlörleri %100 seste kulağıma kulaklık gibi yapıştırırsam ancak). Ayrıca Logitech Z333 hoparlörleri ve G230 kulaklığı dahi gayet güzel seviyelere çıkarttı. Driver kurulumuna gelecek olursak driver gerektirmiyor ancak tam anlamıyla faydalanmak için driverları kurmalısınız. Windows 10 ile driver sıkıntısı var diyorlardı ben yaşamadım, ayrıca tek bir sıkıntısı var USB gücü kesildiğinde/bağlandığında yüksek bir pıt sesi yaptırıyor cihazlara, o yüzden pcyi açıp kaparken cihazları ya ses kartından çıkartıyorum yada elektriklerini kesiyorum. Ses kalitesi asla üzmez, gayet güzel bir kart kendisi.
Tableti görmemişim, tabletle nasıl çalışır hiçbir fikrim yok.

Tablette kullanacakmış, sanırım tablet Windows 10 değil Android.

Surround Pro'yu kullanıyorum. Kesinlikle dip ses vb. ses sorunları çok çok minimum (hoparlörleri %100 seste kulağıma kulaklık gibi yapıştırırsam ancak). Ayrıca Logitech Z333 hoparlörleri ve G230 kulaklığı dahi gayet güzel seviyelere çıkarttı. Driver kurulumuna gelecek olursak Driver gerektirmiyor ancak tam anlamıyla faydalanmak için Driver'ları kurmalısınız. Windows 10 ile Driver sıkıntısı var diyorlardı ben yaşamadım, ayrıca tek bir sıkıntısı var USB gücü kesildiğinde/bağlandığında yüksek bir pıt sesi yaptırıyor cihazlara, o yüzden PC'yi açıp kaparken cihazları ya ses kartından çıkartıyorum ya da elektriklerini kesiyorum. Ses kalitesi asla üzmez, gayet güzel bir kart kendisi.

Hocam çok teşekkür ediyorum yorumunuz için. En azindan cihaz hakkında olumlu detaylar belirttiniz. Acaba ben sadece kulaklık için kullansam bir işlev görür mü onu çok merak ediyorum. Driver kurmadan da normalin üstüne çıkarıyorsa eğer benim için o bile yeterli olacaktır. Çok teşekkür ediyorum tekrardan.
Tablette kullanacakmış, sanırım tablet Windows 10 değil Android.

iPad 7. Nesil tablette kullanacağım fakat değişen bir şey olmayacaktır diye umuyorum. Çünkü kulaklıkla bağlantılayıp USB çoğaltıcıyla kullanacağım ve Driver gerektirmesin yeterli benim için.

Hocam çok teşekkür ediyorum yorumunuz için. En azindan cihaz hakkında olumlu detaylar belirttiniz. Acaba ben sadece kulaklık için kullansam bir işlev görür mü onu çok merak ediyorum. Driver kurmadan da normalin üstüne çıkarıyorsa eğer benim için o bile yeterli olacaktır. Çok teşekkür ediyorum tekrardan.

iPad 7. Nesil tablette kullanacağım fakat değişen bir şey olmayacaktır diye umuyorum. Çünkü kulaklıkla bağlantılayıp USB çoğaltıcıyla kullanacağım ve Driver gerektirmesin yeterli benim için.
İleride PC ile kullanmayacaksanız daha ucuz ve "tak çalıştır" olarak tasarlanmış modellere yönelmeniz daha uygun olur, hem tasarruf etmiş olursunuz.

İleri de PC ile kullanmayacaksanız daha ucuz ve "tak çalıştır" olarak tasarlanmış modellere yönelmeniz daha uygun olur, hem tasarruf etmiş olursunuz.

Yok yok PC için kullanmayacağım. Peki sizden ricam bana kaliteli tak çalıştır ses kartı önerebilir misiniz? Ama iyi bir şey olmasını istiyorum. Bütçe 300-350'ye kadar çıkabilir.
Yok mu önerisi olan?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı