CS 2 ne zaman düzelir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CSGO ilk çıktığında müthiş değildi, son hali de müthiş değildi. Kimseyi memnun edemeyeceklerini geçmişte yaptıkları gibi bu zamanda da geliştirerek gidebileceklerini biliyorlardı ve 8 senedir beklenen "Source2" yazılımını "CS2" olarak çıkardılar. Ne zaman düzelir bilinmez ama düzeleceği kesin.
CSGO en azından çıkmasından bu yana kendisini idame etmiş ve oturtabilmiştir bi yere kadar. En azından kaldırılmasaydı keşke de isteyen istediğini seçseydi. CS2'nin daha yemesi gereken çok ekmek var.

Kanka sen sarhoş musun? GO'dan geçtim 600 maçım var. DMG rankım oyunun mekanikleri değişmiş, performansta sorun var ve ping değerleri çok yüksek mermiler geç geliyor, gidiyor. Anlamadan yorum yapma yeteneğiniz mükemmel gerçekten.

2005'ten beri CS oyuncusuyum. Bahsettiğin konular CS2'yi kötü oyun yapmıyor. Teknik problemler çözülür, ve ben garip gelebilir ama ben sorunla karşılamıyorum. Performans sorunum da yok. Ping de yok her şey mükemmel çalışıyor.

2005'ten beri CS oyuncusuyum. Bahsettiğin konular CS2'yi kötü oyun yapmıyor. Teknik problemler çözülür, ve ben garip gelebilir ama ben sorunla karşılamıyorum. Performans sorunum da yok. Ping de yok her şey mükemmel çalışıyor.
CS 2 kötü oyun mu demişim? Harbiden bizim insanımızda okuduğunu algılama sorunu var.

Şu an farklı gelmesinin tek sebebi oyun motorunun değişmesi. CS GO ilk çıktığında dört dörtlük bir oyun değildi hatta CS GO, Valve'in kendini kurtarması için çıkarttığı bir oyundu ki öylede oldu. Zamanla CS2'de düzelir, Roma 1 günde kurulmadı. Ek olarak, ne bir optimizasyon sıkıntısı yaşıyorum ne de bir vuruş kaybı. Bunların aksine daha rahat aim alıp pozisyona girebiliyorum, bombaların atışlarında herhangi bir kayıp yok hala aynı taktikler geçerli. Alışırsınız 2 haftaya.

Kanka sen sarhoş musun? GO'dan geçtim 600 maçım var. DMG rankım oyunun mekanikleri değişmiş, performansta sorun var ve ping değerleri çok yüksek mermiler geç geliyor, gidiyor. Anlamadan yorum yapma yeteneğiniz mükemmel gerçekten.

Bir de bu kafaları anlamıyorum oyunu 3.000 saat oynayınca teknik altyapısına da hakim olmuyorsun git biraz analiz ve teknik videolarını izle yanlı olmak istemiyorum ama subtickin bariz çalıştığını gösteren tonla deney mevcut Reddit'te.

Ben birkaç ay bekleyeyim, belki düzelir. Onun dışında Counter-Strike 1.6 devam!

CSGO en azından çıkmasından bu yana kendisini idame etmiş ve oturtabilmiştir bi yere kadar. En azından kaldırılmasaydı keşke de isteyen istediğini seçseydi. CS2'nin daha yemesi gereken çok ekmek var.
Herkese attım size de atıyorum. Hiçbir şey mükemmel olarak başlamaz bu iş de mükemmel başlamadı fakat mükemmelleşmeye başlayacak, sabrederek görmek gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tartışma biraz öznel gibi. Kimine göre olmuş kimine göre olmamış. Aslolan CSGO kaldırılmasaydı keşke. İsteyen tercih ettiği oyunu oynasaydı.

2 aya bence çoğu sorun düzelir. Source 2'ye alışmak gerek.

Kanka sen sarhoş musun? GO'dan geçtim 600 maçım var. DMG rankım oyunun mekanikleri değişmiş,performansta sorun var ve ping değerleri çok yüksek mermiler geç geliyor,gidiyor. Anlamadan yorum yapma yeteneğiniz mükemmel gerçekten.

Profesyonel arenadaki oyuncular bile dediklerinden şikayet etmezken seni mi referans alsın millet? Garipsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı