CS 2 sens tavsiyesi

Warlxy

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum sens kişiye özel ama elimde değil hep esporcuların sensini kullanmaya çalışıyorum kendi sensimi bulamıyorum. İnternette gördüm esporcular 800 DPI 0.60 oynuyor nasıl fareyi çeviriyorlar anlamıyorum. Bende 800 DPI 1.3 oynuyorum çok fazla mı? Siz kaçta kullanıyorsunuz?

Şahsi olarak 800DPI 0.5 sens oynuyorum ki eskiden 0.40 ti CS2'ye geçişle 0.5'a çektim. Xxl mouse pad kullanıyorum 30-40dk aralıksız DM atınca elim ağrıyor fakat bir sıkıntı olmuyor. Sensini kendin seçmen lazım deneye deneye kendine hangisi iyi geliyorsa olnu denemelisin ve benim tavsiyem dakikada bir sens değişirsen sıkıntı yaşayabilirsin. Kendine uygun sens i bul ve devam et.

Arkadaşlar biliyorum sens kişiye özel ama elimde değil hep esporcuların sensini kullanmaya çalışıyorum kendi sensimi bulamıyorum. İnternette gördüm esporcular 800 DPI 0.60 oynuyor nasıl fareyi çeviriyorlar anlamıyorum. Bende 800 DPI 1.3 oynuyorum çok fazla mı? Siz kaçta kullanıyorsunuz?

Benim için az diğeri için fazla olabilir. Mouse kullanılan ortamın genişliğine, yüzeyine ve mouse tabanına, ağırlığına göre değişir. Oyundan oyuna ise farklılık gösterir. FPS oyununda kullandığınız sens ile 3.şahıs bir oyunda kullanılan sens farklıdır. Ayrıca sizin bileğinizi ne kadar gevşetebildiğinizde önemli. Sizin insanlardan tavsiye alarak değil kendiniz bulmanız gerekiyor. Ha tavsiye alacağım diyorsanız. Oyunların e-spor(eğer varsa)oyuncularının senslerine bakabilirsiniz. Arasında rahatınıza en yatkın olanı seçip ileri zamanlarda kendi kendinize ayarlarsınız.

800 DPI 0.7 sens kullanıyorum hangi hassasiyet ayarında rahat oynuyorsanız onu deneye deneye bulabilirsiniz, mesela fareyi rakibin kafasına getirmek istediğinizde elinizin hareketi rahat bir şekilde aimi rakibe denk getirmeye yetiyorsa hassasiyet ayarınız odur bence

800 DPI 0.7 sens kullanıyorum hangi hassasiyet ayarında rahat oynuyorsanız onu deneye deneye bulabilirsiniz, mesela fareyi rakibin kafasına getirmek istediğinizde elinizin hareketi rahat bir şekilde aimi rakibe denk getirmeye yetiyorsa hassasiyet ayarınız odur bence
Daha da önemlisi tek çevirişte arkasına dönebiliyor olması.Sonrasında rakip alıştırması yapılabilir.@Warlxy

Geri
Yukarı