CS 2 skinlerin değeri ne kadar eder?

exelans12

Picopat
Bu 3 tane skinin değeri ne kadar eder sizce ve en karlı olarak nerede satılabilir?

1-) M4A1-S | Atomic Alloy (Minimal Wear)
2X ibuypower DreamHack 2014 Sticker

2-) StatTrak™ M4A1-S | Basilisk (Field-Tested)
1X Titan Köln 2014 Sticker

3-) StatTrak™ AK-47 | Orbit MK01 (Factory New)
4X Titan Katowice 2015 Sticker

Dosya Ekleri

• a1s ibuypower.jpg
    a1s ibuypower.jpg
    478,5 KB · Görüntüleme: 58
  • a1 basilisk Titan.jpg
    a1 basilisk Titan.jpg
    496,2 KB · Görüntüleme: 58
  • ak47 titan.jpg
    ak47 titan.jpg
    496,2 KB · Görüntüleme: 59
Bu 3 tane skinin değeri ne kadar eder sizce ve en karlı olarak nerede satılabilir?

1-) M4A1-S | atomic alloy (minimal wear)
2X ibuypower dreamhack 2014 sticker

2-) stattrak™ M4A1-S | Basilisk (field-tested)
1X titan Köln 2014 sticker

3-) stattrak™ AK-47 | orbit MK01 (factory New)
4X titan katowice 2015 sticker

Böyle değerli sticker olanlar çoğunlukla buff163'te satılıyor. Oradan bakabilirsiniz.

Steam market kisminda skinlerin ismini aratarak degerini ogrenebilirsin.
CS skin değerleri o şekilde bellirlenmiyor maalesef keşke o kadar kolay olsa, orası çok zararına satar ki silahların üstündeki stickerlar değerli stickerlar.

Buff163'te satış yaptıktan sonra bakiyenizi TF2 keyine çevirip ardından nakite satabilirsiniz, siteden direkt olarak bakiye maalesef çekilemiyor ülkemizde.

Steam market kisminda skinlerin ismini aratarak degerini ogrenebilirsin.

Baktım tabii ki ama stickerlar skinlerin üzerindeyken Total değer ne kadar eder aşağı yukarı piyasaya hakim olanlar varsa diye soruyorum. Steam piyasa fiyatını vermiyor

CS skin değerleri o şekilde bellirlenmiyor maalesef keşke o kadar kolay olsa, orası çok zararına satar ki silahların üstündeki stickerlar değerli stickerlar.

Buff163'te satış yaptıktan sonra bakiyenizi TF2 keyine çevirip ardından nakite satabilirsiniz, siteden direkt olarak bakiye maalesef çekilemiyor ülkemizde.

TF 2 key çevirme olayı ne tam olarak hocam? TF 2 Key çevirdikten sonra nakit olarak nereden satılıyor ki?

1-) M4A1-S | atomic alloy (minimal wear)
2X ibuypower dreamhack 2014 sticker

2-) stattrak™ M4A1-S | Basilisk (field-tested)
1X titan Köln 2014 sticker

3-) stattrak™ AK-47 | orbit MK01 (factory New)
4X titan katowice 2015 sticker

İlk skinden sticker değerinin %5 alırsın ikinci crafttan %3 idealdir son craft gayet güzel %20-25 bekleyebilirsin yani 1 sticker değeri.

NOT: Bu değerler stickerlerin scraplenmemiş olduğu varsayılarak verilmiştir.

Baktım tabii ki ama stickerlar skinlerin üzerindeyken Total değer ne kadar eder aşağı yukarı piyasaya hakim olanlar varsa diye soruyorum. Steam piyasa fiyatını vermiyor

TF 2 key çevirme olayı ne tam olarak hocam? TF 2 Key çevirdikten sonra nakit olarak nereden satılıyor ki?
Tam değerini minimum kayıpla almak için biraz işin içinde olmanız gerekiyor, türk bilinen traderlardan birine de direkt satabilirsiniz, nakit olarak daha fazla kazanırsınız steamdan.

İlk skinden sticker değerinin %5 alırsın ikinci crafttan %3 idealdir son craft gayet güzel %20-25 bekleyebilirsin yani 1 sticker değeri.

NOT: Bu değerler stickerlerin scraplenmemiş olduğu varsayılarak verilmiştir.
Genelde ortalama stickerlarda %5 ile %10 arası eklenir ama Titan tarzı güzel bir craft %20'den de satılır.

Baktım tabii ki ama stickerlar skinlerin üzerindeyken Total değer ne kadar eder aşağı yukarı piyasaya hakim olanlar varsa diye soruyorum. Steam piyasa fiyatını vermiyor.

TF 2 key çevirme olayı ne tam olarak hocam? TF 2 key çevirdikten sonra nakit olarak nereden satılıyor ki?

Hocam buff bakiyesi ile bufftan TF2 key alıyoruz ve bunu Twitter Discord gibi aracı sunucularda satabilirisin size satmanız gereken ortalama fiyatı veririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı