CS:GO 2 çıkınca CS:GO'ya ne olacak?

Güncelleme olarak gelecek yani seçkin, envanter gibi şeyler duracak. Sistemin kaldırmazsa oynayamazsın. Ama oyunu daha iyi optimize ettik diyorlardı sanırım.
cs2 cs:go ile aynı sistem özellikleri istiyor. Herhangi bir fark yok. Valve çalışanları içini yapmış ve fena optimize etmişler. CS:GO oynayabilen herkes cs2 oynayabilecek yani.

Seçkine zam gelir mi acaba
Steam dolar kuru artmadıkça gelmez.

Benim bildiğim CS:GO direk CS2 olacak. Yani CS2 çıkınca CS:GO oynama şansın olmayacak.
ben aksini idda etmedim zaten csgo nun üzerine güncelleme gibi gelecek dedim yani eski cs bir daha oynanmayacak

cs2 cs:go ile aynı sistem özellikleri istiyor. Herhangi bir fark yok. Valve çalışanları içini yapmış ve fena optimize etmişler. CS:GO oynayabilen herkes cs2 oynayabilecek yani.

Steam dolar kuru artmadıkça gelmez.
izle ve gör diyelim

ben aksini idda etmedim zaten csgo nun üzerine güncelleme gibi gelecek dedim yani eski cs bir daha oynanmayacak

izle ve gör diyelim
Unlost ve bilindik yabancı CS2 testerleri bu dediğimi söylüyor. Bekleyip göreceğiz.

Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum.
CS:GO' seçkin almak istiyorum fakat CS:GO 2 çıkacak.
2.oyunu çıktığı zaman ilk oyuna ne olacak yok mu olacak?
Benim skinlerim kasalarım vs. var onlara ne olacak?
Bir de sistemim kaldirmaz ise oyunu bir daha oynayamayacağım mı?

Steam'den CS:GO'ya güncelleme gelecek CS2 olacak (kısaltmayı uydurdum☹️)

Kanka deli misin dolar kuru zaten artıp duruyor oyuna bu yeniliği getirmek için fena para harcadılar bu iki sebep zaten garanti ediyor zam gelmesini
Adamların senin paşa gönlünün rahatlığı için doları hala 10 tl seviyesinde tuttuğu gerçeğini yok sayıp nankörlük mü edeceksin? Senin akrabalarından daha fazla hakkı var adamların senin üstünde eğer steami ortalama kullanıyorsan. Sen paranı normal dolar kurundan ayarla ki adamlar eğer daha fazla zarar etmeyelim diyip zam yaparlarsa diye. Senin babanın uşağı değiller öyle ucuzdan ucuzdan sürekli satmaya. Sabah sabah delirtiyosunuz adamı 😂

Geri
Yukarı