CS:GO'ya 1 Ocak 2024'te ne olacak?

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar CS2 bende bir anda donup Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum. Görev yöneticisinde yanıt vermiyor yazıyor. Bu sorunlar yüzünden CS:GO geri dönmek istiyorum. 1 Ocak 2024 neler olacak? Topluluk sunuculara erişim kesilecek mi tam anlamadım. Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Ayrıca CS:GO topluluk sunucuları şu an ne durumda çok oyuncu var mı yoksa orta derece oyuncular mı var?

Son düzenleme:
Tamamen rafa kaldırılacak CS:GO. Daha doğrusu oynanabilecek ancak envanter vs. erişim olmayacaktır.

𝐂𝐒:𝐆𝐎'𝐧𝐮𝐧 𝐞𝐬𝐤𝐢 𝐬𝐮̈𝐫𝐮̈𝐦𝐮̈𝐧𝐮̈𝐧 𝐝𝐞𝐬𝐭𝐞𝐠̆𝐢 𝐬𝐨𝐧𝐚 𝐞𝐫𝐝𝐢𝐤𝐭𝐞𝐧 𝐬𝐨𝐧𝐫𝐚 𝐧𝐞 𝐨𝐥𝐚𝐜𝐚𝐤? 𝟏 𝐎𝐜𝐚𝐤 𝟐𝟎𝟐𝟒'𝐭𝐞𝐧 𝐬𝐨𝐧𝐫𝐚 𝐨𝐲𝐮𝐧 𝐡𝐚̂𝐥𝐚̂ 𝐨𝐲𝐧𝐚𝐧𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫 𝐨𝐥𝐚𝐜𝐚𝐤 𝐚𝐧𝐜𝐚𝐤 𝐎𝐲𝐮𝐧 𝐊𝐨𝐨𝐫𝐝𝐢𝐧𝐚𝐭𝐨̈𝐫𝐮̈'𝐲𝐥𝐞 𝐮𝐲𝐮𝐦𝐥𝐮𝐥𝐮𝐠̆𝐚 𝐝𝐚𝐲𝐚𝐥ı 𝐛𝐞𝐥𝐢𝐫𝐥𝐢 𝐢𝐬̧𝐥𝐞𝐯𝐥𝐞𝐫
(𝐨𝐫. 𝐞𝐧𝐯𝐚𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞 𝐞𝐫𝐢𝐬̧𝐢𝐦) 𝐛𝐨𝐳𝐮𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫 𝐯𝐞/𝐯𝐞𝐲𝐚 𝐛𝐚𝐬̧𝐚𝐫ı𝐬ı𝐳 𝐨𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫.

Son düzenleme:
O zaman CS2 oynanmazdı. Mantıklı olan aceleci davranmayıp sorunsuz oyunu çıkarmaktı. Maç ortasında oyun kilitleniyor, hala düzeltme gelmedi, optimize değil vb.

Hocam CS:GO'nun tüm oyun modları ve haritaları bile yok. Bana kalırsa CS:GO'mün tüm haritaları getirilsin yenilemeye gerek yok.

O zaman CS2 oynanmazdı. Mantıklı olan aceleci davranmayıp sorunsuz oyunu çıkarmaktı. Maç ortasında oyun kilitleniyor, hala düzeltme gelmedi, optimize değil vb.
Hocam tek bende değil sizde de oluyor sanırım oyunda ani donma bende ani donma oluyor oyun esnasında görev yöneticisinde kapatmak zorunda kalıyorum yanıt vermiyor olarak gözüküyor bu sorun yüzünden CS:GO döndüm fakat 1 Ocak 2024 topluluk sunucuları da oynanmayacak hale gelecekse CS: Source gibi başka CS versiyonunu oynayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı