CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi anlamadım parayı basıp jetonun seviyesini de arttırabılıyor muyuz bu coinler ile? Coinlerin şu an tanesi 55'ten satılıyor.
Hayır jetonun seviyesini arttırmak için sadece tahminleri tutturmanız lazım.

Son CS:GO Major güncellemesi an itibariyle geldi, sadece bilet fiyatı 181,95 TL, bilet ve 3 adet token fiyatı ise 327,95 TL.

Stickerler sade ve hoş duruyor, turnuva jetonu ise önceki 3 turnuvada olduğu gibi aynı tip fakat arka plandaki Fransa bayrağı hoş durmuş.

Eki Görüntüle 1766861

Pick-Em olarak şu anlık böyle düşünüyorum, 3-0'ı yine riske atmıyorum, MOUZ yerine Team Liquid de koyulabilir. 0-3'ü konuşmaya gerek bile olduğunu sanmıyorum Fluxo maç kazanamayacaktır diye düşünüyorum. Belki alt tarafta 1-2 değişiklik yapabilirim paiN veya Monte yerine MOUZ olabilir, duruma göre değişiklik yaparsam buradan paylaşırım.

Eki Görüntüle 1766862
Grayhound'un 0-3 yapacağını düşünüyorum ben. Çünkü :D Twitch Grayhound bunu yapmamış olsa da böyle bir takımla Grand Final'da denk gelen bir takım her türlü yenilir :D

Grayhound'un 0-3 yapacağını düşünüyorum ben. Çünkü :D Twitch Grayhound bunu yapmamış olsa da böyle bir takımla Grand Final'da denk gelen bir takım her türlü yenilir :D
Grayhound, Fluxo, TheMongolz 3'ü de çok yakın ve muhtemelen birbirleriyle eşleşecekler, ben şansımı Fluxo koyarak kullanıyorum 😄 America RMR'da oynadıkları takımlar hep no name ve maçları ucu ucuna kazanmışlar. TheMongolz yine içlerinden bir tık iyi bence.

Grayhound, Fluxo, TheMongolz 3'ü de çok yakın ve muhtemelen birbirleriyle eşleşecekler, ben şansımı Fluxo koyarak kullanıyorum 😄 America RMR'da oynadıkları takımlar hep no name ve maçları ucu ucuna kazanmışlar. TheMongolz yine içlerinden bir tık iyi bence.
Bana kalırsa Fluxo net 0-3 yapar. Mongolz ise 1-2 yapar.

Nasıl?

Dosya Ekleri

• 1683385230736.png
    1683385230736.png
    640,4 KB · Görüntüleme: 55
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı