CS:GO IEM Rio 2022 Major güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Spirit'in kazanmasını istiyorum turnuvayı. Gitti elmas coin ama önemi yok nolacak.

C9 hayal kırıklığına uğrattı beni yarısı yandı zaten tek umudum Navi ve heroic şuan Allahtan outsiders aldı birini tutturduk.

Heroic ve Outsiders'ı bildim ben. Son zamanların en berbat turnuvası olabilir.
Şu Furia'nın elenmesini o kadar çok istiyorum ki özellikle şu berbat seyirci yüzünden.
ESL yapıyor, son 2 turnuvadan daha iyi bir şey olur dedik maç sonu röportajı bile İspanyolca yapılıyor 😃
İsmi olan takımların BO1'lerde sürekli birbirleriyle eşleşip elenmeleri de bu senaryoya davetiye çıkardı.
Önceki 2 PGL Major kesinlikle bundan daha iyiydi. Umarım Blast Paris Major'de diğer takımlar toparlanmış olur.

Ben de Heroic ve Outsiders'ı bildim, altın jeton garanti en azından. Gerisi beni bağlamaz artık, kim kazanırsa kazansın. En tatsız majorlerden biri oldu özellikle Pick'Em jetonları bakımından bakarsak.

Ben böyle yaptım, bakalım artık.

Sampiyonlar asamasi pickem.jpg

Benim dia coin şansı zaten yatmıştı C9 elenince. O yüzden zevkine izliyorum ve bence gayet de eğlenceli bu kadar coşkulu bir seyircinin maçı takip etmesi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence çok güzel ortam var. Simple toxicinin elenmesi de güzel oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı