CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Monte de çok riskli sanırım koçları Ukrayna'lı olduğu için majör'e gelemiyormuş, o yüzden Monte pek iyi oynayamayacak diyorlar.

3-0'ı öylesine koymuştur, geçebilecek takımları alta almak daha garanti olur. 3-0 yapabilecek takımları bilmek daha zor ne de olsa.

Bu şekil güncelledim. Düşünceleriniz neler? Nip yerine liquid veya monte mi koysam diye düşünüyorum.
1683455995294.png

Hocam hala en son attığınız fotoğraftaki gibi mi tercihleriniz? Ben de sizinkiyle aynı yapmayı düşünüyorum da.

Arkadaşlar şu maplerin kasaları ne oluyor tam olarak?
Nasıl alıyoruz veya bize otomatik mi geliyor biz mi seçiyoruz açıklayabilir misiniz?

Şuan seçimler için kaç saat kaldı acaba bilen biri bilgilendirebilir mi?
@wanetage Hocam alttakilerden en az beşini doğru bilmemiz gerekiyor bunu biliyorum fakat 3-0 yenen ve yenilen takımları bilmemiz durumunda ne gibi avantaj oluyor?

Son düzenleme:
Bilet ve 3 token + 5 ekstra token ile macera yapmak istiyorum. Ne dersiniz? :D Karlı çıkılır mı bu işten? Mesela hatıra paketini istediğim map için alabiliyor muyum?

@Wanetage Hocam alttakilerden en az beşini doğru bilmemiz gerekiyor bunu biliyorum fakat 3-0 yenen ve yenilen takımları bilmemiz durumunda ne gibi avantaj oluyor?

Bir avantajınız olmaz. Bu arada üsttekileri de bilmeniz durumunda doğru tahmin olarak sayar, doğru 5 tahmini sadece alt kısımdan saymıyor.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı