CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam sizce bu turnuvada platin jeton alması zor olur mu? Son 2 majorde gördüğüm herkesin jetonu altın. Stockholm kolay olmuştu ama sonraki majorlerin kazananı biraz şaşırtıcı oldu sanki.

Hocam sizce bu turnuvada platin jeton alması zor olur mu? Son 2 majorde gördüğüm herkesin jetonu altın. Stockholm kolay olmuştu ama sonraki majorlerin kazananı biraz şaşırtıcı oldu sanki.
Özellikle Rio saçma sapan bir turnuva olmuştu da ben bu kez çok fazla sürpriz beklemiyorum. Final adayı birkaç takım var kafamda, elmas pek zor olmayacak gibi çok sürpriz olmazsa.

Bileti satın aldıktan sonra hatıra paketi garanti olmuyor, görevler var onları yapmanız gerekiyor.

Eki Görüntüle 1766881

Hatıra paketi normal bildiğiniz silah kasası gibi, içerisinde skinler var. Kar için vs tavsiye vermiyorum. Hatıra paketlerinin kar ettirmesi çok uzun sürüyor zaten, ben bunu zevk ve eğlence için yapıyorum.

Hayır, o jetonun ilk halinin sahibi oluyorsunuz. Ekrandaki jetonun son aşaması olan elmas jeton. Onun için tüm görevleri yapmanız gerekli.
Hocam bu yıl öğrenmeye başladım cs'nin böyle olaylarını ben normalde düz oynuyordum. Bir video var mı bunlar hakkında öğrenebileceğim bir de bilet almak kârlı mı?

Hocam bu yıl öğrenmeye başladım cs'nin böyle olaylarını ben normalde düz oynuyordum. Bir video var mı bunlar hakkında öğrenebileceğim bir de bilet almak kârlı mı?
Bilet bana göre karlı değil. Video bilmiyorum ama mantığı gayet basit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı