CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende benzer bir durumdayım eğer bronz madalyada kalırsam çok üzülürüm. Herkes dalga geçer 😅.
Eskiden espor dünyasına daha yakındım, o zaman altın madalyalarım vardı bol bol da son zamanlarda Vitality hariç takip etmiyorum. :D

Benim tahminler tutmayacak gibi. Fluxo 0-3 yapamazsa tutturma ihtimalim bayağı düşük.

Tur atlayacaklara: G2, Faze, Forze, Mouz, Monte, Nip, OG yazdım.
0-3: Fluxo
3-0: Pain
Zaten Mouz elendi diğerleride her an her şey olabilir gibi duruyor.

Ence'in atağa kalkması, Mouz ve Liquid'in bu kadar kötü oynaması yüzünden pickemim yatabilir. 😅

Liquid zar zor kazandı maçı simulator'a baktığım zaman kolay maçları olduğunu görüyorum belki tur atlar ama bir daha asla picklerimde yer vermem. Onun dışında Mouz'u ekleme konusunda çok arada kalmıştım kendi analizlerime göre 0-3 yaşanması sürpriz değildi ama çoğunluk seçti diye ve Mouz buraların takımı diye düşünerekten eklemiştim.

G2, Ence ve Fluxo tahminleri geldi Forze vs Faze maçında her türlü sonuç işime yarıyor, sadece NiP'in Grayhound'u yenmesini bekliyorum sonraki aşama zor olucak belli.

techno-png.png

Abi seçimlerim bu şekilde güncel tabloya göre 5 tane geçer mi buradan lütfen cevap verir misiniz? Fikstürü neye göre değerlendiriceğimi bilmiyorum.
@Metin Eren Türkmen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı