CS:GO Hileler İçin Bir Şeyler Yapma

ESEA ücretli aboneliğe sahip olduğundan FACEIT'e göre daha profesyonel platformdur. ESEA maçları için zorunlu anti-cheat yazılımı gerekiyor, FACEIT'te ise hâlen hile ile karşılaşmak mümkün.
Dostum faceitin dereceleri vardır senin bahsettiğin en kötü derecelendirmedir. Eseadada derecelendirme vardır fakat eseada en iyi derecelendirme faceitin en iyi derecelendirilmesiyle yarışamaz faceitte gerek turnuvalar olsun gerek profesyonel oyuncular olsun bir çok zorlu görevden geçmek zorundasın fakat eseada bunlar yoktur. Profesyonel oyuncularda faceit tercih etmektedir.

Dostum faceitin dereceleri vardır senin bahsettiğin en kötü derecelendirmedir. Eseadada derecelendirme vardır fakat eseada en iyi derecelendirme faceitin en iyi derecelendirilmesiyle yarışamaz faceitte gerek turnuvalar olsun gerek profesyonel oyuncular olsun bir çok zorlu görevden geçmek zorundasın fakat eseada bunlar yoktur. Profesyonel oyuncularda faceit tercih etmektedir.
Alınan bütün profesyonel oyuncuların klipleri eseaya aittir. Eseada yıllardır oynan bir platformdur ve şu ana kadar, sitesinde bir yerde yazıyordu, 250 kişi eseadan banlanmıştır. Faceitte karşınıza hile, troll adam gelme olasılığı daha yüksektir. Tartışmasız en profesyonel olan platform eseadır.

Derecelendirme konusunda son rank S olup, profesyonel oyuncuların arenası olarak da adlandırabiliriz.

Arkadaşlar merhaba, her nereye gitsemde hilecileri paylaşacağım bir yer bulamadım. Burada bana yardımcı olur musunuz ? Dün arkadaşlarla maça girdiğimizde karşımıza "Toxic Hileci Türkler" teşrif ettiler. Hile oldukları apaçık belliydi raporlayacağımızı söyledik ona rağmen umurlarında olmadı.

Burada kanıtlı bir kaç tane video var, 4 Kişi takım olarak girmişler maça 1 tane yabancı var.

Demo: steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-cGa3h-CWCR4-eRD44-npmK9-3Aw5G

Kesin Hileci 1 : Steam Community :: 둻睤椹
Legit Hileci 2 : Steam Community :: xKuycak

Hilecilerin arkadaş listesinde diğer 2 hileciyi bulabilirsiniz. Onlar biraz daha legit oynadılar belki sadece hileci infosuyla vurdular emin değilim.

Burada kanıtlı videolarda, her şeyden önce ilk raund kimse ses vermediği halde hemen rotate alıyorlar, bu bile yeterince belli ama ben gerektiği kadar kanıt sunduğumu düşünüyorum.

Kanıtlar;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Konuyu belki hortlattım ama gerçekten bir birimize bu şekilde yardım edebilirsiz ancak, diğer türlü bu hileye çözüm bulunacağınız sanmıyorum.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

Keşke Seçkin olmakta bir şeyleri değiştirse...

1612920568711.png

Geri
Yukarı