CS:GO Low ayarlarda 80-100 FPS verecek PC tavsiyesi

kavgacısarhos

Centipat
Daha fazla  
Monitör dahil bir sistem lazım. CS:GO LoL Valorant gibi oyunları en düşük ayarlarda 90-100FPS vermesi yeterli bütçe belirlemedim en düşük fiyatlı sistemi tavsiye ederseniz sevinirim. Monitör 75 ya da 100Hz olursa daha iyi olur.

FrekansTV Bilgisayar Sistemi - inventus Bu sistem alınabilir. CS:GO 1080p low ayarlarda 130 FPS falan veriyor. Testleri var :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC topla bunlar seni CS:GO'da 80 100 FPS oynatır en düşük ayarlarda Intel Core 2 Duo Q9400 GT 730 8 GB RAM.
O ekran kartı 60 70 FPS zor verir tahminimce. 8 GB RAM artık yeterli değil. CS GO için yeterli olabilir ama arkada discord gibi uygulamaları kullanamaz. Hem neye göre 80-100 Fps diyoruz. Adamın karşısında smoke ve molotof olunca ve FPS 50' ye düşünce dolaşırken verdiği 80-100 FPS' in anlamı kalmaz mesela.

2. el DDR3 nasıl olur sizce? Daha ucuza geliyor sanki.
Bütçeniz tam olarak nedir hocam ? Bu saatten sonra DDR3 sistem toplamak hiç iyi olmaz.

Anlıyorum. Pollux 3APU - Game Garaj şu sistem nasıl sizce CS2 çıkınca 100FPS verir mi?
Onu bilemeyiz fakat benim attığım APU sistem daha performanslı ve daha ucuz hocam. Açıkçası oyunun optimizasyonu düzeltildi mi kesin bir bilgiye sahip değiliz. Bunun yerine ikinci el gt 1650 sistem falan bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı