CS:GO vs Battlefield 4

CS ile ilgili ayrı bir forum açılmalı mı?

• Evet olabilir.

Oy: 35 71,4%
  • Hayır gereksiz.

Oy: 14 28,6%

• Oy verenlerin toplamı
    49
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EphixaPenguin

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam. CS serisi ile ilgili ayrı bir forum açılsa güzel olmaz mı? Sonuçta Dota'nın ve LOL'un var. Burada takaslarımızı yaparız, yeni güncellemeler hakkında konuşuruz vs. Bence güzel olur. Sizin fikirlerinizi alalım :D

(Yöneticilere not: Adam gibi başlık bulamadım bende böyle koydum, eğer ilgili değilse lütfen ban atmayın :D)

FPS kısmına girdiğimde CS:GO görmekten bıktım bende. Ben bekliyorum ki gerçek bir FPS oyunu ile ilgili soru gelecek çıkıyorum karşıma hayatımda gördüğüm en rezil FPS mekanikli oyun CS:GO.

FPS kısmına girdiğimde CS:GO görmekten bıktım bende. Ben bekliyorum ki gerçek bir FPS oyunu ile ilgili soru gelecek çıkıyorum karşıma hayatımda gördüğüm en rezil FPS mekanikli oyun CS:GO.
Siz sanırım olayı anlamamışsınız. CSGO oynamakla bitmiyor. Bunun Skinleri var, takası var, satışı var. Var da var. Ve bu arada son güncellemeyle hitboxlar gayet iyi oldu. Neyi beğenmediğinizi sorabilir miyim?

Edit: Bu arada hangi oyundan söz ediyorsunuz ''gerçek bir FPS oyunu'' derken?

Siz sanırım olayı anlamamışsınız. CSGO oynamakla bitmiyor. Bunun Skinleri var, takası var, satışı var. Var da var. Ve bu arada son güncellemeyle hitboxlar gayet iyi oldu. Neyi beğenmediğinizi sorabilir miyim?

Edit: Bu arada hangi oyundan söz ediyorsunuz ''gerçek bir FPS oyunu'' derken?
Bf tarzı bilek istemeyen oyunlar sanırım. Yada COD gibi oyunlar. Evet güzel olabilir eklenirse.

Battlefield gibi gerçekçi ve gerçekten bilek isteyen oyunlar daha çok hoşuma gidiyor. Adamın ayağı sık ama adam HS yesin diye olunca oyunun FPS mantığı bana sinir basıyor. Ben Dog Fight girip adamla dakikalarca bileğim artık yeter diyene kadar adamın jetini patlatmaya çalışacağım. Veya alacağım tankı gireceğim milletin arasına, açacağım termal kamerayı ve tak tak indireceğim milleti.
Bu arada gerçekçi FPS'ten hatta direk FPS'ten kast ettiğim şey Battlefield. Adamların her oyunu yeni bir devrim.

Son düzenleme:
Battlefield gibi gerçekçi ve gerçekten bilek isteyen oyunlar daha çok hoşuma gidiyor. Adamın ayağı sık ama adam HS yesin diye olunca oyunun FPS mantığı bana sinir basıyor. Ben Dog Fight girip adamla dakikalarca bileğim artık yeter diyene kadar adamın jetini patlatmaya çalışacağım. Veya alacağım tankı gireceğim milletin arasına, açacağım termal kamerayı ve tak tak indireceğim milleti.
Bu arada gerçekçi FPS'ten hatta direk FPS'ten kast ettiğim şey Battlefield. Adamların her oyunu yeni bir devrim.
Battlefield bilek istiyor... Adamın ayağına sık HS yesin değil, ona spray control deniyor. Her silahı ayrı bir spray pattern'i vardır. Siz sanırım CS serisini sadece 5 dakika falan oynamışsınız. Eğer gerçekçi FPS oynamak istiyorsanız Insurgency, Red Orchestra gibi oyunlara bakabilirsiniz ;)

Battlefield bilek istiyor... Adamın ayağına sık HS yesin değil, ona spray control deniyor. Her silahı ayrı bir spray pattern'i vardır. Siz sanırım CS serisini sadece 5 dakika falan oynamışsınız. Eğer gerçekçi FPS oynamak istiyorsanız Insurgency, Red Orchestra gibi oyunlara bakabilirsiniz ;)
Origin: İssavron12. Ekleyin hocam bakalım BF oynarken bilek istiyor mu istemiyor mu? Dog Fight'ta 10 saniyeden fazla dayanın size CS'de item atayım o kadar diyorum :) Neyse Spray mekaniğinden nefret ediyorum zaten. Ben kısaca ayağına sık HS yesin diye tabir ediyorum. Bunu bütün CS oynayanlarda kabul ediyor zaten. Yok Spray kontrol falan demeye gerek yok. İşin özeti bu. Bunu seven CS oynuyor sevmeyip daha gerçekçilik arayan oynamıyor. FPS oyununda ki olay zaten FPS mekanikleri olduğu için ne kadar gerçekçi olmaktan uzak o kadar kötü mantığıyla bakıyorum. O yüzden COD'dan veya Hardline'den de nefret ediyorum mesela.
Not: Dediğiniz oyunlar 2006-2010 yılında çıkan bütün oyunlar gibi Dünya Savaşı dolu olmasaydı oynardım ama insan o zaman içinde onlarca Dünya Savaşı konu alan FPS oynayınca gına geliyor.

Son düzenleme:
Ne güldürdün be dostum. Steamde 600 saat CS GO originde 2 saat BF 3 + BF 4 oynamışlığım var. Battlefield'ın grafikleri iyi olabilir ama CS kadar taktiksel bir oyun olamaz. Siz sanırım CS yi oynayamayanlardansınız. Azıcık sabredip oynamaya çalışsanız anlarsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı