CS:GO vs Battlefield 4

CS ile ilgili ayrı bir forum açılmalı mı?

• Evet olabilir.

Oy: 35 71,4%
  • Hayır gereksiz.

Oy: 14 28,6%

• Oy verenlerin toplamı
    49
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
5. sayfadayız, 5 sayfadır kabul edemediniz fanboyluğunuzu. Ben BF oynadım. Ve gayette güzel bir oyundu. Özellikle Operation Metro'yu çok sevmiştim.

İyi taktik demişsiniz ama troll oynuyorum dediniz daha öncede. Bir dediğinizi bir tutmuyor. Sizin saydığınız taktikler, sıradan Gümüş taktikleri bu arada. Kim ayağa sıkarsa diye bahsediyorsunuz sürekli. Başka hiçbir şeyi yokmuş gibi oyunun. Ayağa sıkmak değil, bir bir spray patternleri ezberlemek gerekir. ''Vurmasına rağmen vurmasın''. O sizin yeteneksizliğiniz. Oyuna suç atmayın. Neredeyse bug kalmadı oyunda.

Yeniden söylüyorum, konuyu kapatalım. Artık sıkıldım. 5 sayfadır aynı şeyi söyleyip söyleyip duruyorsunuz.
Troll Feed demek değildir güzel kardeşim. Şunu kafana sok önce. Bu LoL'de de vardı burada da var. Ayrıca gümüş taktiği dediğin şeyi Fnatic her maçta Olaf için yapıyor. Demek ki Fnatic gümüş. Bunun dışında evet arkadaş Spray dışında oyunda bir şey yok. Eğilme, zıplama, yürüme ve Spray mekaniği ile adam vurma. Başka ne var? Bomba falan atıyorsun, arada C4 kuruyorsun veya çözüyorsun. O kadar. Ayrıca 'vurmasına rağmen vurmama' benim tamda kast ettiğim şey. Aslında silah uzaya tepmemesi gerekirken CS:GO'da uzaya tepiyor ve ne kadar gerçek dışı FPS mekanikleri olursa bende o kadar soğuyorum. Bu benim için BF4'te de var. BF3'te çok sıkıntı yokta BF4'te var. Mesela 12 Zuni Roket'i ile bir AA'yı paşa paşa patlatmam gerekir ama adam ne hikmetse patlamıyor üstüne 30 MM Cannon ile beni alıyor. Ama bana 'en fazla' gerçekçiliği sunan oyun hangisi diye sorduklarında BF diyorum. Bakın BF diyorum 4 değil. Anladınız İnşallah.
Bende 5 sayfadır aynı şeyi söylüyorum ama her seferinde farklı yorumlayıp yorumlayıp yeni cevap yazıyorsunuz. Bırak CS:GO'yu Hardline bile o kadar(BF3 kadar) gerçekçi değil dedim daha neyi tartışıyoruz onu anlamadım ki ben.

Son düzenleme:
Troll Feed demek değildir güzel kardeşim. Şunu kafana sok önce. Bu LoL'de de vardı burada da var. Ayrıca gümüş taktiği dediğin şeyi Fnatic her maçta Olaf için yapıyor. Demek ki Fnatic gümüş. Bunun dışında evet arkadaş Spray dışında oyunda bir şey yok. Eğilme, zıplama, yürüme ve Spray mekaniği ile adam vurma. Başka ne var? Bomba falan atıyorsun, arada C4 kuruyorsun veya çözüyorsun. O kadar. Ayrıca 'vurmasına rağmen vurmama' benim tamda kast ettiğim şey. Aslında silah uzaya tepmemesi gerekirken CS:GO'da uzaya tepiyor ve ne kadar gerçek dışı FPS mekanikleri olursa bende o kadar soğuyorum. Bu benim için BF4'te de var. BF3'te çok sıkıntı yokta BF4'te var. Mesela 12 Zuni Roket'i ile bir AA'yı paşa paşa patlatmam gerekir ama adam ne hikmetse patlamıyor üstüne 30 MM Cannon ile beni alıyor. Ama bana 'en fazla' gerçekçiliği sunan oyun hangisi diye sorduklarında BF diyorum. Bakın BF diyorum 4 değil. Anladınız İnşallah.
Bende 5 sayfadır aynı şeyi söylüyorum ama her seferinde farklı yorumlayıp yorumlayıp yeni cevap yazıyorsunuz. Bırak CS:GO'yu Hardline bile o kadar(BF3 kadar) gerçekçi değil dedim daha neyi tartışıyoruz onu anlamadım ki ben.
Off off. Yok roket yok AA. Ayrı dünyaların oyunları olduklarını yazının başından beri belli zaten. Diyorum BF oynadım oyuna güzel, eğlence bol. Ama yok illa CSGO oynayamadığı için birileri oyunu kötülemeye çalışacak. Farklı şeyler yazmamın oyunu neden bukadar kötülediğiniz. Diyor muyum sanki CSGO en iyi mekaniklere sahip, en iyi fiziklere sahip diye. Vuruş hissiyatı BF'de olabilir ama CS'de takım vardır, taktik vardır. Tamam haklısın BF daha gerçekçi. Ben demedim ki zaten BF hiç gerçekçi değil diye. Olof'un taktik olayına gelince, 2-3 round yapmasına bir şey demiyorum. İzlemediniz sanırım 3'lü Fake'ini Fnatic'in. Ne güzel maçtı cidden.

Ve katılıyorum BF3 cidden en eğlencelisi.

Off off. Yok roket yok AA. Ayrı dünyaların oyunları olduklarını yazının başından beri belli zaten. Diyorum BF oynadım oyuna güzel, eğlence bol. Ama yok illa CSGO oynayamadığı için birileri oyunu kötülemeye çalışacak. Farklı şeyler yazmamın oyunu neden bukadar kötülediğiniz. Diyor muyum sanki CSGO en iyi mekaniklere sahip, en iyi fiziklere sahip diye. Vuruş hissiyatı BF'de olabilir ama CS'de takım vardır, taktik vardır. Tamam haklısın BF daha gerçekçi. Ben demedim ki zaten BF hiç gerçekçi değil diye. Olof'un taktik olayına gelince, 2-3 round yapmasına bir şey demiyorum. İzlemediniz sanırım 3'lü Fake'ini Fnatic'in. Ne güzel maçtı cidden.

Ve katılıyorum BF3 cidden en eğlencelisi.
Sanki ben her el besliyorlar diyorum. 2-3 round yapıyorlar zaten iyi tabanca kullanıyorsa. O yüzden Olaf'ı örnek verdim. Tamam CS'de takım var. Yok demiyorum var yani. Bu kadar. Tamam daha da yazmayalım olsun bitsin. Sizde kabul etmişsiniz bende kabul ettim iyi hoş. Herkes istediğini oynasın bu konuda kitlensin gitsin. @MF

CS:GO'da aiminiz iyi ise rahat oynarsınız.
Ama BF4 te iş aimle bitmiyor.

Ben BF4 ten daha çok zevk alıyorum ama bu kişiden kişiye değişir. 2 oyunu kıyaslamamakta fayda var.

Bu arada "vs" yazarak amacınızı anlıyamadım. Böyle yazıp tartışma çıkaracağınza "CS:GO bölümü istiyoruz" diyebilirsiniz.

CS:GO'da aiminiz iyi ise rahat oynarsınız.
Ama BF4 te iş aimle bitmiyor.

Ben BF4 ten daha çok zevk alıyorum ama bu kişiden kişiye değişir. 2 oyunu kıyaslamamakta fayda var.

Bu arada "vs" yazarak amacınızı anlıyamadım. Böyle yazıp tartışma çıkaracağınza "CS:GO bölümü istiyoruz" diyebilirsiniz.
Zaten öyleydi. Sonra bir moderatör baktı konu kayıyor en iyisi başlığı değiştirmek dedi sanırım :D

Bence de kilitlensin. Göktuğ adlı arkadaşa katılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS kısmına girdiğimde CS:GO görmekten bıktım bende. Ben bekliyorum ki gerçek bir FPS oyunu ile ilgili soru gelecek çıkıyorum karşıma hayatımda gördüğüm en rezil FPS mekanikli oyun CS:GO.

Zıplayarak ateş eden profesyonel oluyor.
Origin hesabımı kaptırdığım günden beri tekrar origine bulaşmaya cesaret edemiyorum. Destekleri rezil çünkü.
Steam destek de nasıl onu da bilemiyorum gerçi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı