CS:GO yoldaşta 10 galibiyet alınırsa rank ne olur?

Son 3 haftada 73 galibiyet aldım hala Silver 2'yim. Oynayışınıza göre rank verebilir fakat rank sistemi rezalet olduğu için kesin konuşmamak gerek.

Hocam şanszılık olmuş ben nedense şu ana kadara kazandığım her maçta rank atladım Silver 2'den Silver Elite Master'a kadar çıktım.

Ben altın nova 4 deyken 2 maç kazandım her maç rank atlattı. 2 maçta şeçkin usta muhafız mı Keleş 2 ye attı. Aşırı şaşırmıştım.
Aman aman da oynamadım.
8/11 ve 9/11 oynadım.

Kardeşim yoldaşta rank kasmak 5v5 maçlara göre çok daha kolay şekilde olur. 5v5te 10win üst üste aldığında max lem başlıyorsun oyuna +3 +4 üstüne koyduğunda 14 winde supreme çıkabiliyordun(+3 win muhabbeti değişti)

Yoldaşta keza yine le lem başlatır zaten maç sonları karşının rankı neyse denk yada -+1 kendi rankınızı tahmin edebilirsiniz.
Zaten 4 5 maçta bir rank atlanıyor yoldaşta yanlış biilmiyorsam çok yoldaş oynamadım

Lem başlayan gördüm senin oynamana göre değişir. 10Win alıp doğru dürüst adam vuramazsan nova ve altı. Bana nova 4 vermişti. Arkadaşıma çift keleş vermişti.

Ben 3 yıl önce üst üste 10 win aldım ve hep birinci idim. Direkt Lem atmıştı. Şu anda da benzer atar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı