CS2 CFG kaydetme çalışmıyor

Plofey

Hectopat
Arkadaşlar format atmam gerekiyor. Zar zor alıştığım CS2 ayarlarımı kaydedemiyorum. Bu oyunun niye CFG kaydetme komutu çalışmıyor?

İnternetten bir CS:GO veya CS 2 CFG'si indir. Sonra o CFG'yi açacak programı indir. İndirdiğin CFG'yi açtığında içindeki bütün ayarları sil ve kendi CFG ayarlarını onun içine yapıştır. CFG'ni isimlendir ve sakla. CFG'yi kullanacağın zaman gerekli yere yapıştırırsın ve oyuna girdiğinde exec yazarak aktifleştirirsin.

İnternetten bir CS:GO veya CS 2 CFG'si indir. Sonra o CFG'yi açacak programı indir. İndirdiğin CFG'yi açtığında içindeki bütün ayarları sil ve kendi CFG ayarlarını onun içine yapıştır. CFG'ni isimlendir ve sakla. CFG'yi kullanacağın zaman gerekli yere yapıştırırsın ve oyuna girdiğinde exec yazarak aktifleştirirsin.
Hocam oyun içi exec çalışıyor mu? Ben çalışmıyor diye biliyorum. Getirildi mi o?

Hocam oyun içi exec çalışıyor mu? Ben çalışmıyor diye biliyorum. Getirildi mi o?
Çalışıyor. Ben CS:GO CFG'mi biraz değiştirdim ve CS 2'de kullanıyorum. Elbette bazı kodlar çalışmıyor CS 2'de olmadığı için ama çalışan kodlar çalışıyor sonuç olarak. Ama çalışmayan kodları silmiyorum çünkü belki geri gelir diye tutuyorum CFG'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı