CS2 CFG ayarlama nasıl yapılır?

Seemih

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS2 de her şeyi düzenleyerek kendime bir ayar yaptım. Kapanınca ayarlar gitmesin ve bir sonraki açtığımda aynı değişiklikler olsun istiyorum, ne yapabilirim?

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\Steam id'in\730\local Buradaki cfg dosyasini kopyala.
CSgo da ayarlar bu dosya ya kaydedilirdi. CS2 de de burasidir.

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\Steam id'in\730\local Buradaki cfg dosyasini kopyala.
CSgo da ayarlar bu dosya ya kaydedilirdi. CS2 de de burasidir.
Evet buldum cfg adındaki yere basınca 10-15 tane daha dosya çıktı şimdi ne yapayım

Ben betada ayar yapmıştım, oyunu silip yayınlandığında tekrar indirdim hala aynı CFG'ydi.

Ama bende CS:GO'dan kalma Config vardı belki sıkıntı olur diye dedim.

Evet buldum cfg adındaki yere basınca 10-15 tane daha dosya çıktı şimdi ne yapayım
O cfg dosyasini yedekle. Eger ayarlarin silinirse veya oyunu silip tekrar yüklersen. Yedekledigin cfg dosyasiyla degistireceksin.

Ama bende CS:GO'dan kalma Config vardı belki sıkıntı olur diye dedim.
CSGO dan kalma cfg dosyalarinin bi anlami kalmadi. CS2 onlari okumuyor.

O cfg dosyasini yedekle. Eger ayarlarin silinirse veya oyunu silip tekrar yüklersen. Yedekledigin cfg dosyasiyla degistireceksin.

CSGO dan kalma cfg dosyalarinin bi anlami kalmadi. CS2 onlari okumuyor.
Yani oyundan çıksam bundan sonra her zaman aynı ayarlarda mı kullanırım?

Şu üstteki CFG dosyasını kopyalamamı istiyorsun değil mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-08 225937.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-08 225937.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 215
Yani oyundan çıksam bundan sonra her zaman aynı ayarlarda mı kullanırım?

Şu üstteki CFG dosyasını kopyalamamı istiyorsun değil mi?
Csgo da söyleydi, oyunu silip tekrar yükledin mi ayarlarin sifirlanirdi. Eger cfg dosyasinin yedegini almadiysan tüm ayarlari tek tek tekrar dan yapman gerekiyordu. Bunu CS2 de düzeltiler mi bilmiyorum.

Evet, o dosyayi yedekle.

CS:GO'da söyleydi, oyunu silip tekrar yükledin mi ayarlarin sifirlanirdi. Eger CFG dosyasinin yedegini almadiysan tüm ayarlari tek tek tekrardan yapman gerekiyordu. Bunu CS2 de düzeltiler mi bilmiyorum.

Evet, o dosyayi yedekle.

Peki diyelim ki şimdi oyunu kapattım veya sildim tüm ayarlarım gitti bu yedeklediğim CFG dosyasını ne yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı