CS2 çöküyor ve donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

FozyMen

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
RX 560 BİOSTAR
Anakart
COLORFUL A320MK PRO
İşlemci
R3 1200 AF
Merhaba. Bazen maça girdiğimde çöküyor ve istemeden ban yiyorum ve biri öldüğünde de çöküyor bazen de drop giriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Merhaba, CS2'yi hangi grafiklerde oynuyorsunuz bilmiyorum ama CS2'nin minimum gereksinimlerini RAM'iniz ve işlemciniz sınırında karşılıyor CS2 GPU isteyen bir oyun gibi görünsede aslında önemli olan işlemcinizdir ama ne yazık ki işlemciniz düşük seviye ve biraz eski bir işlemci

Tavsiyelerim:
1.Steam'de CS2 için başlangıç kodları girmeniz(internette "CS2 launch codes" diye aratabilirsiniz)
2.CS2 grafik ayarlarını azaltmanız.
3.bileşenleriniz biraz eski, driverlarınızı güncel tuttuğunuzdan emin olun.
4.yapabileceğiniz en ileri şey NVIDIA Profile Inspector uygulamasını yoksa indirip CS2'yi seçip 4. texture filtering sekmesinde "texture filtering lod bias (DX) ve (ogl) pozitif bir değere ayarlamanız (benim tavsiyem +1.0000 ayarlamanız)

4. adım grafiklerinizi kötüleştirecektir ancak fpsinizi inanılmaz derecede artırabilir. Bu değer 0'a ne kadar yaklaşırsa o kadar grafikleriniz iyi olacaktır kendiniz deneme yanılma yapabilirsiniz eğer bir yerde sorun çıkarsa uygulamanın üst panelindeki NVIDIA logosuna tıklayarak her ayarı eski haline getirebilirsiniz.

Geri
Yukarı