Çözüldü CS2 de konsol tuşunu mouse 1'den nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mauro Icardi

Picopat
Arkadaşlar sınırlı teste ilk defa girdim konsol açma kapama tuşunu ayarlarken yanlışlıkla mouse 1 yaptım. Şimdi de ne bir yere tıklayabiliyorum ne de ayarları açabiliyorum, tıkladığım gibi konsol açılıyor. Silip tekrar yüklemek istemiyorum. Bir çözümü var mıdır yoksa mecbur silip yükleyeceğim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı durumu bende yaşadım bir türlü değişemedim. oyunu silip baştan yükledim olmadı. dayanadım format attım bu ekranda kalıyorum herhangi bir yere tıklamıyor

aynı durumu bende yaşadım bir türlü değişemedim. oyunu silip baştan yükledim olmadı. dayanadım format attım bu ekranda kalıyorum herhangi bir yere tıklamıyor
Arkadaşlar sınırlı teste ilk defa girdim konsol açma kapama tuşunu ayarlarken yanlışlıkla mouse 1 yaptım. Şimdi de ne bir yere tıklayabiliyorum ne de ayarları açabiliyorum, tıkladığım gibi konsol açılıyor. Silip tekrar yüklemek istemiyorum. Bir çözümü var mıdır yoksa mecbur silip yükleyeceğim mi?
başlangıç ayarlarından -console yaz. oyun açılınca konsol gelecek. '' unbindall '' tırnak içindeki kodu yapıştır konsola düzelecek her şey.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,9 MB · Görüntüleme: 151
Son düzenleme:
Aynı durumu bende yaşadım, bir türlü değişemedim. Oyunu silip baştan yükledim, olmadı. aDyanadım format attım, bu ekranda kalıyorum, herhangi bir yere tıklamıyor.

Başlangıç ayarlarından -console yaz. Oyun açılınca konsol gelecek. ''unbindall'' tırnak içindeki kodu yapıştır konsola, düzelecek her şey.
unbindall tüm tuş atamalarını kaldırır, pek gerek yok aksiyona. Mouse1'e atanmış olanı kaldırsa yeter.

Oyunu silmek, format atmak falan çözmez bunu. Oyunun ayar dosyası hesaba eşitleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı