CS2'de konsol tuşunu mouse 1'den nasıl değiştirilir?

sametceleb1

Hectopat
Makaleler
1
Aynı durumu bende yaşadım bir türlü değişemedim. Oyunu silip baştan yükledim olmadı. Dayanadım format attım bu ekranda kalıyorum herhangi bir yere tıklamıyor

Başlangıç ayarlarından -Console yaz. Oyun açılınca konsol gelecek. " unbindall " tırnak içindeki kodu yapıştır konsola düzelecek her şey.

Baslatma seceneklerine yaziyorum -Console ama oyunda acilmiyor. Bende de boyle kaldi.
Konsolu acamiyorum.
Arkadaşlar, şöyle bir sorunum var. Benim konsol ilk başta açılmıyordu oyuna ilk girdiğimde. Sonra İngilizce yaptım klavyeyi açıldı konsol. Sonra 4:3'e aldım ve yukarı bir yere kaydırdım yanlışlıkla hızlıca ekrandan kayboldu. Konsol tuşuna bastığımda mouse imleci gözüküyordu fakat konsol gözükmüyordu. Ben de 1920x1080 yaptım. Düzeltmek için bastım tuşa yine gözükmüyordu. Sonra tuşun atamasını değiştireyim derken mouse1 konsol tuşu oldu daha da değiştiremiyorum. Başlatma seçeneklerine -Console yazsam dahi gözükmüyor. Kayboldu ve çok sinir oldum. Bir önerisi olan var mı lütfen?

1693610111405.png

Hangisi benim CFG bilmiyorum ki ve nasıl düzelteceğim anlamadım

Son düzenleyen: Moderatör:
Sol tık yap, unbind Mouse1 yaz. Sonra, bind Mouse1 +attack yaz.

Son düzenleme:
Baslatma seceneklerine yaziyorum -Console ama oyunda acilmiyor. Bende de boyle kaldi.
Konsolu acamiyorum.
Arkadaşlar, şöyle bir sorunum var. Benim konsol ilk başta açılmıyordu oyuna ilk girdiğimde. Sonra İngilizce yaptım klavyeyi açıldı konsol. Sonra 4:3'e aldım ve yukarı bir yere kaydırdım yanlışlıkla hızlıca ekrandan kayboldu. Konsol tuşuna bastığımda mouse imleci gözüküyordu fakat konsol gözükmüyordu. Ben de 1920x1080 yaptım. Düzeltmek için bastım tuşa yine gözükmüyordu. Sonra tuşun atamasını değiştireyim derken mouse1 konsol tuşu oldu daha da değiştiremiyorum. Başlatma seçeneklerine -Console yazsam dahi gözükmüyor. Kayboldu ve çok sinir oldum. Bir önerisi olan var mı lütfen?

Eki Görüntüle 1927706

Aynı sorunu yaşadım. Konsolu mouse 1 ile aç ve unbind all yaz ve entera tıkla. Tüm ayarların sıfırlanacak sonra tekrar ayarlarsın.

Konsolu acamiyorum.

Eki Görüntüle 1927706

Hocam konsola "unbind Mouse1" yazmanız yeterli

Geri
Yukarı