CS2 seçkin şu anda alınır mı?

Kaso00

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS2'de normalde seçkinim olmadığı için oynamada bir anlam bulamıyordum fakat büyük bir aradan sonra topladığım paralarla alma kararı aldım. Sizce alınır mı? Günlük oynayıp kasa düşürüp skin/kasa vb. satsam iyi midir? Bilgisayarım ortalama.

CS2'de normalde seçkinim olmadığı için oynamada bir anlam bulamıyordum fakat büyük bir aradan sonra topladığım paralarla alma kararı aldım. Sizce alınır mı? Günlük oynayıp kasa düşürüp skin/kasa vb. satsam iyi midir? Bilgisayarım ortalama.

5 hesabı olan birisi olarak söylüyorum. Düşünmen hata al geç.

Kesinlikle alınır.

Haftada 1 kasa düşürebilirsin sadece ve genellikle 21 centlik kasa düşüyor yanına 3 centlik skin veriyor ve 2 centini zaten Valve alıyor komisyonla satması da zor alıcı yok çünkü.
Eğer ben zaten oyunu aktif oynuyorum hem kasada düşürürüm kafasıyla oynarsan alınır ama yok ben sadece kasa alıp çıkacağım haftada 1 dersen alma çünkü o kadar sıkacak ki parasını bile çıkaramadan bırakıcaksın oyunu muhtemelen, yani karar sana bağlı aktifim diyorsan al ama.

Geri
Yukarı