CS2'de AMD antilag ve m_yaw komutu VAC ban sebebi mi?

Bir arkadaşımla CS:GO'da aynı CFG'yi kullanıyorduk, sadece sensivity ayarlarımız farklıydı. Arkadaşım bu CFG'yi CS2'de de kullandı ve bazı komutlar çalışmadı. CS2'de 3-5 ayar düzeltme ile aynı CS:GO CFG'sini güncelleyip kullanmaya devam etti. Sonra forumda bir konu gördük ve m_yaw diye bir komut ban yedirtiyormuş. Bunun ne olduğunu bilmiyoruz ama bizim CFG'de varmış bu komut ve tam olarak şöyle yazıyormuş, m_yaw "0.022". Bunu bir süre kullanmış arkadaşım sonra konuyu görünce silmiş, peki bunun yüzünden VAC ban yeme riski var mı şimdi? Ayrıca bu komutun ne faydası var ve silindiğinde ki silindi, ne eksikliği olacak oyunda?

AMD antilag sadece AMD ekran kartlarını mı ilgilendiriyor? AMD işlemciyle alakası yoktur değil mi? Mesela bir de NVIDIA Reflex diye ayar var CS2'de, bu da VAC ban yedirtmez değil mi, yoksa alakası yok mu?

Son sorum oyuna hile enjekte etmek ne demek? Birileri oyuna bir şeyi enjekte etmediğiniz sürece ban yemezsiniz demiş. Burada enjekte etmekten kastı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun ban yedirebileceğini paylaştılar resmi hesaplarından. Antilag üstünlük sağlıyor fakat m_yaw neden bilmiyorum, muhtemelen raw input kalktığı için onla ilgili bir işleve yaradığındandır. Ayrıca arkadaşın m_yaw "0.022" komutunu silse de değeriniz m_yaw "0.022" olacak çünkü default bir değer bu, bununla oynamak ban yedirtiyor.

Anti-Lag'ın sebebi nedir?

CS 2 çıktığından beri ben smoke içini görebiliyorum. Hatta demin maçta smoke içinden adama one tap attım, soru işareti koydu.

Anti-Lag dediğiniz olay bu mu?

Anti-Lag'ın sebebi nedir?

CS 2 çıktığından beri ben smoke içini görebiliyorum. Hatta demin maçta smoke içinden adama one tap attım, soru işareti koydu.

Anti-Lag dediğiniz olay bu mu?
amd nin pc de oluşan gecikme değerini düşürmesi için çıkarttığı yazılım. smoke ile alakası yok

Geri
Yukarı