CS2'de koşarak vuran adam

Hile hile kesin hile!

Düşük bir ihtimalle hiledir ya da ping farkından dolayı olabilir. CS2'de kazandığım maç yok depresyona soktu oyun beni. Sürekli bu şekilde vuruluyorum ben de. Galiba ping ciddi fark ettiriyor bu oyunda.

Hocam ranklar sıfırlandığından globaller gelip düşük ranklı oyuncuların içinden geçiyor sonra da oyuncular adama hile diyor. 1 aya falan düzelir zaten bu durum yeni elo sistemi yerine oturdukça.

Hocam :D alışkanlık oldu arada böyle yapıyorum neen yaptığımıda bilmiyorum :D
Hocam bende bazen çeviriyorum da onda da pişman oluyorum benim fare yan sanayi Logitech olduğu için üç yılda tekerlek sağ ve sol düğmeler öldü buda bana özellikle awp oynarken baya eziyet ediyor yakın zamanda ya lehim bilgimi artırıp eski faremden bu hurdaya aktaracağım ya da yeni alacağım.

Hocam bende bazen çeviriyorum da onda da pişman oluyorum benim fare yan sanayi Logitech olduğu için üç yılda tekerlek sağ ve sol düğmeler öldü bu da bana özellikle AWP oynarken bayağı eziyet ediyor yakın zamanda ya lehim bilgimi artırıp eski faremden bu hurdaya aktaracağım ya da yeni alacağım.

Paran varsa yeni al yeni candır 10 yıllık mouseumdan ayrıldım geçen yıl oyunda permormansım değişti resmen etkiliyor mouse.

Hile değil. Aynı tarz vuruşları yapıyorum.

Rankın ne? Oyunu ne kadar oynadın ve bu tarz vuruşlar yapabilmek için ne lazım?

Paran varsa yeni al yeni candır 10 yıllık mouseumdan ayrıldım geçen yıl oyunda permormansım değişti resmen etkiliyor mouse.

Ben seçkin almadım almamda hocam. Hem ben başka parçalar için para harcayacağım şu bilgisayarıma güzel bir ekran kartı takacağım. Etkiler tabi ama her farenin şekli farklı olduğu için ilk başlarda yadırgarım. Neyse ben zaten merakımdan eski işletim sistemini desteklemeyen fareden kullandığıma aktaracağım yoksa yeni alırım.

Rankım MG1 son 2 aydır oynuyorum seçkin yükseltmesini 2 ay önce aldım. Bu tarz vuruşlar şöyle oluyor adamın yerini map bilgisine göre tahmin ederek cross oynatmak yerine karakteri kontrol ederek koşuyor ve aimi hızlıca tutturarak sıkıyor. Bu konuda alıştırma yaptığım oldu. Örnek senaryo anlatıcam okumak istemezsen geç.

Mirage haritasındasın ve 1 CT oyuncusu pencerede peekliyor awpli de olabilir. Mide çıkmadan önce pencerenin hangi konumunda olduğunu tahmin ederek cross'u sabitliyorsun ve A ve D tuşlarına göre sağ-sol yaparak aimi tutturuyorsun. Çoğunlukla bu taktiği uyguluyorum ve hs atmak bana bu şekilde kolay geliyor.
Dediğim gibi haritayı çözmek gerekiyor rakip nerede pusabilir nerede peekleyebilir vs.

Rankım MG1 son 2 aydır oynuyorum seçkin yükseltmesini 2 ay önce aldım. Bu tarz vuruşlar şöyle oluyor adamın yerini map bilgisine göre tahmin ederek cross oynatmak yerine karakteri kontrol ederek koşuyor ve aimi hızlıca tutturarak sıkıyor. Bu konuda alıştırma yaptığım oldu. Örnek senaryo anlatacağım okumak istemezsen geç.

Mirage haritasındasın ve 1 CT oyuncusu pencerede peekliyor awpli de olabilir. Mide çıkmadan önce pencerenin hangi konumunda olduğunu tahmin ederek Cross'u sabitliyorsun ve A ve D tuşlarına göre sağ-sol yaparak aimi tutturuyorsun. Çoğunlukla bu taktiği uyguluyorum ve HS atmak bana bu şekilde kolay geliyor.
Dediğim gibi haritayı çözmek gerekiyor rakip nerede pusabilir nerede peekleyebilir vs.

Gel beraber oynayalım bende mgeyim :D benim klavye sıkıntı olduğndan movementım biraz düşük.

abartılacak bir şey yok. peeker's advantage cs2de şu an baya kırık durumda ve bu da normal bir vuruş. ezber bi pozisyondasın zaten off angle bir açıda değilsin.

şunu izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı