CS2'de koşarak vuran adam

Arkadaşlar bu konular artmaya başladı, konu sahipleri şunu anlamıyor. Bu oyun 20 yıldır var, hangi mapte nerede ne olduğu artık biliniyor. Ki şu an eşleştirmede karşınıza Faceit 10'da gelebilir ilk kez CS oynayan bir insanda. Sıralama attığında daha seviyenize uygun oyuncular gelecektir.

Hileyle alakası yok benim vuruşlarım da bazen bu şekilde oluyor sürekli hile report yiyorum küfür ediyorlar ancak durum ping ms ilişkisi aslında

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yediğim vuruş videoda görebileceğiniz gibi bana garip geldi. Yani bu adam maç boyu böyle vurdu bize oynattırmadı. Nedir bunun akıbeti, nasıl yapıyorlar bunu?

Eğer sürekli bu şekilde vuruşlar yaptıysa iki seçenek var ya smurf ya da hile, onun dışında oyunda farklı bir his var daha cevaplayamadım ama oyun zevkini öldürüyor

Düşük bir ihtimalle hiledir ya da ping farkından dolayı olabilir. CS2'de kazandığım maç yok depresyona soktu oyun beni. Sürekli bu şekilde vuruluyorum ben de. Galiba ping ciddi fark ettiriyor bu oyunda.
Sub tick yüzünden olabilir. Pingi düşük olan oyuncunun hamlesi ,neredeyse, anında geçerli sayılıyor ama bizim veriler sunucuya gidene kadar ölmüş oluyoruz. Donanım ve ekipman farkından bahsetmiyorum bile.

Vuran kişi benim sizin ekranınızda bu şekil görünüyor ama benim ekranımda harita bilgisinden kaynaklı prefire atıyormuşum gibi görünüyor. Vuran kişi benim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ping 20ms 0,2 saniye yapar Tabi karşıda ping olmadığını varsayar isek. 0,2 saniyelik bir hareket mi bu? Bu nasıl prefire olsun?
0,02(0) saniye, bir saniye 1000 milisaniyedir dediğiniz gibi olsa 10 ms ile bile oynanmaz. Bilmeden yazıyorsun bari mantık yürüt.

Yediğim vuruş videoda görebileceğiniz gibi bana garip geldi. Yani bu adam maç boyu böyle vurdu bize oynattırmadı. Nedir bunun akıbeti, nasıl yapıyorlar bunu?
Hocam bildiğim kadarıyla anlatayım, Bildiğiniz gibi sunucular artık sub-tick mantığıyla çalışmakta. Ama çok stabil olduğuna inanmıyorum şahsen. Demek istediğim, Ping ile sub-tick arasında bir dengesizlik olabilir. Yani aslında düşmanınız çıkıp eğilip vuruyor, Ama siz onun vücudunu daha yeni görebiliyorsunuz. Çoğu kişi bu durumdan şikayetçi. Yinede hile olamaz diye birşey yok. Dikkatli incelenmesi gereken bir video. Umarım Valve ekibi bu açık betada gelen raporları kontrol eder.

Geri
Yukarı