CS2'ye Overwatch eklenmesi mantıklı mı?

Arkadaşlar, Overwatch'da iyi oyuncu/hileci ayrımı çok kolay yapılıyor zaten, azıcık oyun bilgin varsa anlıyorsun izlerken. Aim koymasından, tepki sürelerinden, peekleyen rakibe nasıl tepki verdiğinden, angle tutuşundan falan. ''Çok iyi oynayan'' herkes Overwatch'a düşüp haksız yere ban yiyor diye bir şey yok.

Kral beni günde 30 40 kişi rahat reportluyor her türlü düşeceğim o owerwach sistemine.

Ee? Ow ye düşen iyi oyuncular ban yemez dostum. Sen gidip her el 5 kişiye beyin vermezsen kolay kolay haksız ow banı yemezsin zaten. Eğer örnek bir kanal istersen linkler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ee? Ow ye düşen iyi oyuncular ban yemez dostum. Sen gidip her el 5 kişiye beyin vermezsen kolay kolay haksız ow banı yemezsin zaten. Eğer örnek bir kanal istersen linkler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS 1.6 oynadığım zamanlarda çok iyi oynadığım için sürekli adminler banlıyordu veya bilgisayara girip kontrol etmek istiyorlardı ve izin vermediğim için banlıyorlardı.

Neyse sonra ben iyi skor yaptım diyelim, sonra kendi kendime 'bu adminler birazdan kesin hile diye banlarlar, biraz kötü oynayayım ve biraz skorum bozulsun da izleyenler hile sanmasın beni' diyordum kendi kendime.

Ne güzel şimdi oyunda Overwatch var diye iyi bir skor yaparsam yalandan biraz kötü oynayayım da sonra banlanmayayım :)

CS 1.6 oynadığım zamanlarda çok iyi oynadığım için sürekli adminler banlıyordu veya bilgisayara girip kontrol etmek istiyorlardı ve izin vermediğim için banlıyorlardı.

Neyse sonra ben iyi skor yaptım diyelim, sonra kendi kendime 'bu adminler birazdan kesin hile diye banlarlar, biraz kötü oynayayım ve biraz skorum bozulsun da izleyenler hile sanmasın beni' diyordum kendi kendime.

Ne güzel şimdi oyunda Overwatch var diye iyi bir skor yaparsam yalandan biraz kötü oynayayım da sonra banlanmayayım :)

Hocam hileye kılıf arıyormuş gibi konuşuyorsunuz.

Hocam hileye kılıf arıyormuş gibi konuşuyorsunuz.
Yok niye kılıf arayayım sonuçta kararı forum üyeleri vermeyecek ki? CS 1.6 oynadığım dönemde ciddi ciddi skorum iyi olunca ara ara bazen kötü oynuyordum bilerek, boş yere ban yemeyeyim diye.

Ne güzel şimdi eski günlerdeki gibi iyi skor yapınca çok dikkat çekmemek için saçma vuruşlar yapayım da overwatch banlamasın :)

Not: Elbette CS2'de bu şekilde yapacak halim yok ama CS 1.6'da böyleydi :D

Yok niye kılıf arayayım sonuçta kararı forum üyeleri vermeyecek ki? CS 1.6 oynadığım dönemde ciddi ciddi skorum iyi olunca ara ara bazen kötü oynuyordum bilerek, boş yere ban yemeyeyim diye.

Ne güzel şimdi eski günlerdeki gibi iyi skor yapınca çok dikkat çekmemek için saçma vuruşlar yapayım da Overwatch banlamasın :)

Not: Elbette CS2'de bu şekilde yapacak halim yok ama CS 1.6'da böyleydi :D

CS 1.6 da adminler kafasina göre ban atiyordu. Valve mufettisinin size takik oldugunu dusunmuyorum.

Overwatch'a hile yapmayıp düşmek neredeyse imkansıza yakın. Ha eğer ki hile yapmayıp düştüyse üstüne de ban yediyse banı zaten açılır.

Eğer oyunda bu sistem olmazsa hilecileri asla yavaşlatamayız. Temiz bir oyuncu Overwatch'a düşüp ban yerse banı açılır. Temiz oyuncunun arkadaşı hile kullanır info verirse temiz oynayanın güven faktörü sarı olur bu şekilde devam ederse güven faktörü kırmızıya dönüşür. Kırmızıdan yeşile çevirmesinin tek yolu solo oynamasıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı