Cyberpunk 2077'de son istediğim gibi olmuyor

houmera

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Freelance Grafiker
Johnny ile catiya ciktigimiz gorevde catida Johnny "Sevdiklerinle vedalas" dediginde "Panam'i ara" diye bir secenek gelmeli ancak benim karakterim direkt olarak "vedalasmayi sevmem" diyor ve Panam'i arayamiyorum. neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
johnny ile catiya ciktigimiz gorevde catida johnny "sevdiklerinle vedalas" dediginde "panam'i ara" diye bir secenek gelmeli ancak benim karakterim direkt olarak "vedalasmayi sevmem" diyor ve Panam'i arayamiyorum. Neden?

oyun içinde panam görevini devam ettirip sevgili oldunuz mu panam ile, eğer olmadiysaniz bu seçeneğin çıkmaması normal.

Evet, her aradiginda actim telefonu gittim yaptim yan gorevleri falan. hatta disarida omzumda yildizlara falan bakmisti bi ara, bence halletmisimdir yani :D
Aldecaldo'ların görevlerini tamamlamamışsın gibi geldi bana yazdıklarından.
Tank çaldınız mı ? Tank ile önce Aldecaldo kampını savunuyorsun sonra saldırmaya gidiyorsunuz. Daha fazla detay vermiyorum. Tadı kaçmasın diye.

Evet, her aradiginda actim telefonu gittim yaptim yan gorevleri falan. hatta disarida omzumda yildizlara falan bakmisti bi ara, bence halletmisimdir yani :D
Hocam emin değilim ama şu aldecaldoların başındaki adamı kurtardığımızda 3 kişi bir eve giriyorduk. Orada
bacağını elleme yeri vardı.
Onu seçmemen lazımdı sanırım. Çünkü onu yapınca zaten istemiyor. Onun dışında tank çaldığımız zaman s*x yapmamız lazım Ben böyle biliyorum.

Aldecaldo'ların görevlerini tamamlamamışsın gibi geldi bana yazdıklarından.
Tank çaldınız mı ? Tank ile önce Aldecaldo kampını savunuyorsun sonra saldırmaya gidiyorsunuz. Daha fazla detay vermiyorum. Tadı kaçmasın diye.
ne caldigimizi bilmiyorum ama kamyon gibi bir sey calmistik. saul'la kavga falan ettik hatta.

Hocam emin değilim ama şu aldecaldoların başındaki adamı kurtardığımızda 3 kişi bir eve giriyorduk. Orada
bacağını elleme yeri vardı.
Onu seçmemen lazımdı sanırım. Çünkü onu yapınca zaten istemiyor. Onun dışında tank çaldığımız zaman s*x yapmamız lazım Ben böyle biliyorum.
yok onu secmedim zaten sohbet ettim sonra uyuduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı