Çözüldü D diskindeki depolama alanını USB'ye aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kızıll

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ilk öncelikle yapmak istediğim olay tamamen şu bilgisayarımda 2 adet disk var. 1. disk yani D diskinin bütün depolama alanını USB yani flash'a aktarmak istiyorum. Bunu aktardıktan sonra da diğer bilgisayarıma USB'ye aktardığım depolama alanını o bilgisayara yüklemek yani o bilgisayarın C: diskine aktarmak istiyorum. Böyle bir şeyi yapmak mümkün mü? Mümkünse nasıl yapabilirim?

Hayır, hayır öyle bir şey değil. Anlatmak istediğim şey şu USB'de 14, 65GB depolama alanı bulunmakta. D: Diskinde ise 62,95 GB bu 62 GB depolama alanını USB'ye yüklemek istiyorum. Yani D: Diskinde bulunan depolama alanını USB'ye aktarıp USB'nin depolama alanını yükseltmek istiyorum.

Hayır, hayır öyle bir şey değil. Anlatmak istediğim şey şu USB'de 14, 65GB depolama alanı bulunmakta. D: Diskinde ise 62,95 GB bu 62 GB depolama alanını USB'ye yüklemek istiyorum. Yani D: Diskinde bulunan depolama alanını USB'ye aktarıp USB'nin depolama alanını yükseltmek istiyorum.

Hayır hocam öyle bir şey mümkün değil eğer USB'un yerini bir şekilde artırırsanız USB çalışmaz dosyaları işlemez hata verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı