Dacia duster alınır mı?

Geçmiş olsun hocam keşke arkadaki arkadaşın yüzünü sansürleseydiniz :)

Sansür eklendi. :) Hatırlatmanız için teşekkürler.

Allah korumuş hocam.

Sağ olun. Başka bir açıklaması yok. :)

Çok geçmiş olsun, burnunuz kanamadan atlatmanız büyük şans.
Trafikte de dikkatli olun arkadaşlar, siz hata yapmayabilirsiniz fakat başkaları yapabilir.

Dacia'ya alternatif olarak birkaç araba daha alınabilir sanıyorum.

Uzun yolda yapılan bir kazaydı. Direksiyonda olan eniştem uyuyakalınca dikkatin falan önemi kalmıyor...

Arkadaşlar ben geçen senelerde büyük bir kaza yaptım 130 km/h ile giderken bir aracın sağ kapı tarafına vurdum fren yaptım yaklaşık 70 kmh ile araca vurdum fakat araç neredeyse hiç hasar almadı yani önerim bu aracı almanız linkini koyacağım limiti zoralyabilen varsa alsın bu sadece konu sahibine değil genel araç bakanlara önerimdir ve airbag Allah'tan kapalıydı açmadı yoksa araç pertdi zor yırttım ama her zaman açmaya karar verdim bende yaralanma yoktu fotoğraflar aşağıya koydum.

Araç link: Hyundai / Tucson / 1.6 GDI / Elite / Hyundai tuscon 1.6 GDI elite paket sahibinden.comda - 881095155

Tucson sportage in büyük kuzeni sorentonun Hyundai versiyonu tucson da alınır ama biraz pahalıdır.

Alacaksanız sağlam alın neden mi?
Bu anlattığım üç kaza da aynı marka model araba ile yaşanmıştır, araba Mitsubishi carizma.
1. Kaza ben doğduğumda babam hastaneye giderken bir ambulans ile carpismislar ve kazada ambulans bunlara 120 ile girmiş, araba pert oldu sürücü ve yolcu Airbag patladı pek çok takla attılar ama sağlam çıktılar burnu bile kanamadı sadece airbag kolunu yakmış o kadar.
2. Kaza gene aynı araba amcam Kaza yaptı Manavgat yolunda diğer arabanın 10 11 metre toplam fren izi var ama genede duramamış sağ ön kapıdan çarptı. Arabanın kapısında bir insan bileğinden kalın 2 tane çelik boru var onlar olmasa o araba içeri girer ve yengem büyük ihtimal ölürdü, arabanın sağ kapı değişti onun dışında sorun yoktu hattan orta direk bile yamulmadı.
3. Kaza bir tanıdığımız yaptı ve gene aynı araba. Otobanda giderken 120 130 hızları arasında ön teker patlatmış. Bir çok takla attı araba pert oldu gene sağlam çıktı araçtan.
Demek istediğim git bu arabanın aynısını al değil, sağlam al neden mi bu model araba yanlış bilmiyorsam Volvo ile ortak yapılmış.
Çok kötü mesaj yazdım ama düzeltmeye üşeniyorum kusura bakmayın.
Bir de anlatırken sanki orada varmışım gibi yazdım orada değildim.
Hocam biz de Clio var, tabi ki yakıt tüketimi farkı var ama değer mi geçmeye? 2017 modelden geçeceğiz.

Geri
Yukarı