Deathadder v2 Pro alınır mı ?

Hocam kablosuz 2,4g de kullanırken pc yi kapatınca farenin altında off moda almak gerekir mi ? Yoksa zaten 2,4g de kalınca ışık sönüyor pc kapalıyken sadece fareyi oynatınca anlık ışığı yanıyor durunca sönüyor.

Bayağı araştırdım, sadece uzun süre kullanmayacağım zaman mesela gece uyurken kapatıyorum.

Şu an mouseyi kullanıyorum değerli dostlarım.
1687992189387.png

24 saat kullanımdan sonra bir inceleme yayınlayacağım.

Şu an fareyi kullanıyorum değerli dostlarım.
Eki Görüntüle 1840022
Eki Görüntüle 1840022
Öncelikle merhaba sırf bu yorumu yapmak için hesap açtım lütfen cevap verirsen sevinirim. Bende bu mouseyi almayı düşünüyorum çok düşündüm V2 ile V2 Pro arasında kaldım. Wireless bir mouse almak istiyorum fakat insanlar kabloluya göre Wireless farede gecikme olduğunu söylüyor ben FPS oyunları oynuyorum ağırlıklı olarak Valorant ve CS:GO benim için gecikmenin en az seviye olması lazım acaba deneyimlediysen FPS oyunlarında vs. gecikme var mı yani kablolu fareye göre fark ediliyor mu gecikme var ise cevaplarsan çok sevinirim bugün sipariş vermeyi düşünüyorum.

Bayağı araştırdım, sadece uzun süre kullanmayacağım zaman mesela gece uyurken kapatıyorum.

Dostum sende üstte yazdığım mesajı cevaplarsan sevinirim.

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba sırf bu yorumu yapmak için hesap açtım lütfen cevap verirsen sevinirim. Bende bu mouseyi almayı düşünüyorum çok düşündüm V2 ile V2 Pro arasında kaldım. Wireless bir mouse almak istiyorum fakat insanlar kabloluya göre Wireless farede gecikme olduğunu söylüyor ben FPS oyunları oynuyorum ağırlıklı olarak Valorant ve CS:GO benim için gecikmenin en az seviye olması lazım acaba deneyimlediysen FPS oyunlarında vs. gecikme var mı yani kablolu fareye göre fark ediliyor mu gecikme var ise cevaplarsan çok sevinirim bugün sipariş vermeyi düşünüyorum.

Dostum sende üstte yazdığım mesajı cevaplarsan sevinirim.

Gecikme hic yok. Sıfır.

Eki Görüntüle 1840022

Dostum görüşlerin neler alınır mı? İncelemeyi bulamadımda direk sorayım dedim yan tarafları falan gıcırdama yapıyor mu coating var mı varsa rahatsız ediyor mu çok bende sipariş ettim yarın gelecek büyük ihtimalle kronik sorunlu çıkmazsa kullanmaya başlayacağım ama gene de bir görüşlerini almak isterim.

Dostum görüşlerin neler alınır mı? İncelemeyi bulamadımda direk sorayım dedim yan tarafları falan gıcırdama yapıyor mu coating var mı varsa rahatsız ediyor mu çok bende sipariş ettim yarın gelecek büyük ihtimalle kronik sorunlu çıkmazsa kullanmaya başlayacağım ama gene de bir görüşlerini almak isterim.
Selam dostum. Yurt dışında gürcistandayım ve köyde bir piknik masasında saatlerce oyun oynadım. Günde nerden baksanız 2 saat. Mouse'yi çoğunlukla bluetooth'ta kullandım ne kopma ne de gecikme yaşadım. 2.4G'de ise biraz daha akıcılık sunuyor. Şarj kutusundan çıkardığımda %61'di ve 2 hafta sonunda şarj %20'ye düştü. Bluetooth yüzündedir. Elimde terleme yapmıyor normal deathadder v2 gibi rahat geliyor elime. Gıcırdama sesi hiç yok tıklama ve pedde kayma hissiyatı güzel. Wireless olarak alınır bu mouse. Apex gibi hızlı bir oyun oynayan birisi olarak kablolu ile hiç fark hissetmedim. Taşıması da oldukça basit. Tek kusuru USB Micro C kullanması. O da pek önem farz etmiyor. Çekerken elinde kalacak gibi hissiyat veriyor ama öyle bir husus yok dişleri oyun esnasında kopmasın diye çok sağlam tutunuyor.

Uzun lafın kısası mouseye oyum 9/10. 1 puan kırma sebebim tip c olmaması.

Selam dostum. Yurt dışında gürcistandayım ve köyde bir piknik masasında saatlerce oyun oynadım. Günde nereden baksanız 2 saat. Fareyi çoğunlukla Bluetooth'ta kullandım ne kopma ne de gecikme yaşadım. 2.4G'de ise biraz daha akıcılık sunuyor. Şarj kutusundan çıkardığımda %61'di ve 2 hafta sonunda şarj %20'ye düştü. Bluetooth yüzündedir. Elimde terleme yapmıyor normal DeathAdder V2 gibi rahat geliyor elime. Gıcırdama sesi hiç yok tıklama ve pedde kayma hissiyatı güzel. Wireless olarak alınır bu mouse. Apex gibi hızlı bir oyun oynayan birisi olarak kablolu ile hiç fark hissetmedim. Taşıması da oldukça basit. Tek kusuru USB Micro C kullanması. O da pek önem farz etmiyor. Çekerken elinde kalacak gibi hissiyat veriyor ama öyle bir husus yok dişleri oyun esnasında kopmasın diye çok sağlam tutunuyor.

Uzun lafın kısası fareye oyum 9/10. 1 puan kırma sebebim tip C olmaması.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı