Razer DeathAdder V2 Pro alınır mı?

Arkadaşlar, konu sahibi, bu fiyata bu fare alınır mı diye basitçe bir soru sormuş.
V3 önerisi yapıyorsunuz. İki katı fiyat farkı var arada. Birisi aşağı yukarı 2000 TL iken diğeri aşağı yukarı 4000 TL.

Razer Deathadder V3 PRO kullanıyorum. Steel series rival 3'den geçtim. Kablosuz ilk farem ve gayet iyi, beğendim.

V2 hakkında bir deneyimim yok ama çoğu kişinin kullanıp beğendiği yorumları okudum geçmişte.

Arkadaşlar, konu sahibi, bu fiyata bu fare alınır mı diye basitçe bir soru sormuş.
V3 önerisi yapıyorsunuz. İki katı fiyat farkı var arada. Birisi aşağı yukarı 2000 TL iken diğeri aşağı yukarı 4000 TL.

Razer Deathadder V3 PRO kullanıyorum. Steel series rival 3'den geçtim. Kablosuz ilk farem ve gayet iyi, beğendim.

V2 hakkında bir deneyimim yok ama çoğu kişinin kullanıp beğendiği yorumları okudum geçmişte.
Razer deathadder v3 1700 tl şuan nereye 4000? Eğer kablosuz modelinden bahsettiğimi zannediyorsan bu daha acınası. Ben şizofren miyimde "kablolu ama kablosu çok hafif olduğu için kablosuz kullanıyorsunuz sanki " dedim?

Hocam bence biraz pahalı. Ben 899₺ iken almadım. Pişmandım. Şu an haste var elimde yeni aldım. Ama biraz pahalı bence.

Arkadaş haklı bence. V3 daha iyi gibi.

Kablosuz alasım var ama kararsız kaldım bir tık

Ben açıkçası v3 alırdım kablosu okadar hafifki kablosuz kullanıyorsun sanki ve performans olarak dağlar kadar fark var.
Nasıl bir fark var hocam

Son düzenleme:
Kablosuz alasım var ama kararsız kaldım bir tık

Nasıl bir fark var hocam
Kısaca özetliyim 59 gram, 750 ips 70G, piyasadaki en güzel sensör, müthiş ötesi shape, 8000HZ. V2pro serisini çok rahat tokatlar. Ben açıkçası birşey sırf kablosuz olcak diye okadar kazık yemezdim. Senin tercihin tabi ;)

Geri
Yukarı