Razer DeathAdder V2 Pro alınır mı?

Farketmez hocam hanım için öneriniz varsa açığım seçenekleri değerlendirmek için sordum.
Öneri 1) Razer deathadder v3 (zaten önerdim)
Öneri2) Razer viper 8Khz (V3 sadece sağ ve büyük eller içinken bu mouse hem sağ hem sol ve orta büyüklükteki eller için ideal ama V3 biraz daha iyi)
Öneri 3) Logitech g502 X( bu şuan piyasada en iyi şekile sahip mouse bana göre)

Öneri 1) Razer deathadder v3 (zaten önerdim)
Öneri2) Razer viper 8Khz (V3 sadece sağ ve büyük eller içinken bu mouse hem sağ hem sol ve orta büyüklükteki eller için ideal ama V3 biraz daha iyi)
Öneri 3) Logitech g502 X( bu şuan piyasada en iyi şekile sahip mouse bana göre)
Daha önce önerilmiş, kablolu V3 bu fiyata en iyisi.
O zaman dediğiniz modeli sipariş ettim teşekkür ederim önerileriniz için.

Direkt V3 aldım ben hocam sistemi diziyorum öyle indirim kovalamak istemedim.

Eğer kabloya takmıyorsanız ve size engel olmuyorsa iyi yapmışsınız onun dışında bendeki tüm kablolu mouselarda kablo araya sıkışıyor ya da aşağıya sarkıyor ya da bir yerde toplanıp oyun zevkimi mahvediyordu o yüzden ben aşırı takıntılıydım eğer sizde böyle bir sorun yoksa iyi bir seçim olmuş hayırlı olsun.

Eğer kabloya takmıyorsanız ve size engel olmuyorsa iyi yapmışsınız onun dışında bendeki tüm kablolu mouselarda kablo araya sıkışıyor ya da aşağıya sarkıyor ya da bir yerde toplanıp oyun zevkimi mahvediyordu o yüzden ben aşırı takıntılıydım eğer sizde böyle bir sorun yoksa iyi bir seçim olmuş hayırlı olsun.

Hocam açıkçası onu bende bilmiyorum fakat arkadan takacağım için çok problem olacağını sanmıyorum teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı