DeepCool LS520 240 mm sıvı soğutucu aldığıma pişmanım

LF10

Hectopat
Daha fazla  
Herkesin övdüğü, bir tanesinin bile yaşadığım sorundan bahsetmediği, DeepCool LS520 240 mm sıvı soğutucunun pompasından yüksek seviyede cızırtı sesi geliyor, yani bu yaşadığım, bütün forumlara güven duygumu yitirmeme sebep oldu. Globale baktığımda bu sorunu yaşayan birçok kişi olduğunu gördüm; fiyatına aldanıp keşke almasaydım, garantiye gönderdim onunla uğraşıyorum şu an. Eğer bu sıvı soğutucuyu almayı düşünen varsa yanına bile yaklaşmasın sakın fiyatına aldanıp, Epey'deki yazan özelliklere sakın çok iyiymiş deyip de almayın.
Linki bırakıyorum sesi dinlemek isteyenlere, birebir aynı sorunu yaşadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yüksek devirde sesli olduğu söylenen ve bilinen bir ürün hocam, fakat videoda attığınız şekilde gibiyse baya rahatsız edici bir durum. Belki sizdeki ürünle ilgili bir sıkıntı olabilir. Kullanıp sessiz olduğunu söyleyende var. Garanti sonucunu bekleyin öncelikle.

Bende 520 SE modeli var ve memnunum.

IMG20230904191928.jpg

Yüksek devirde sesli olduğu söylenen ve bilinen bir ürün hocam, fakat videoda attığınız şekilde gibiyse baya rahatsız edici bir durum. Belki sizdeki ürünle ilgili bir sıkıntı olabilir. Kullanıp sessiz olduğunu söyleyende var. Garanti sonucunu bekleyin öncelikle.
Evet hocam aşırı rahatsız edici ve moral bozucu ,sonucu bekliyorum şu an.

Bende 520 SE modeli var ve memnunum.

Eki Görüntüle 2202053
Anladım hocam ,bu sorunu yaşayan çok kişi olmus ama. Ben de içerisine girdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı