Dell Alienware AW2523HF alınır mı?

quatrotr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Strix Z690-A Gaming 6400mhz(OC) RGB

INTEL İ9 12900K

MSI RTX 3060 Ti VENTUS 2X OCV1 LHR 256 Bit GDDR6 8 GB

GSKILL 32GB (2x16GB) Trident Z5 Neo RGB Siyah DDR5 5600MHz CL28 1.35V PC Ram
BenQ Zowie XL2540 240Hz modelini kullanıyorum daha çok FPS oyunları oynuyorum. Dell Alienware AW2523HF 360Hz modelini almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı bir seçim olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
360Hz mı gereksiz olur diyorsunuz

360Hz gereksiz değil. BenQ gibi premium TN panel üreten ve 240Hz'de diğer 240Hz'lere göre FPS oyunlarında daha iyi his sunan bir marka ve modele sahip olduğun için gereksiz olabilir diyorum. Mesele kullandığın modelin 360Hz modeli var. Pahalı fakat öyle bir geciş yapman mantıklı olurdu. FPS oyunlarına ağırlık veriyorsan IPS panel sana oyunda ki renkli piksel gecişlerini yavaşmış gibi gösterir. Çünkü BenQ'da TN panele alışmışsın. Karma kullanım yapacaksan Alienware olabilir.

360Hz gereksiz değil. BenQ gibi premium TN panel üreten ve 240Hz'de diğer 240Hz'lere göre FPS oyunlarında daha iyi his sunan bir marka ve modele sahip olduğun için gereksiz olabilir diyorum. Mesele kullandığın modelin 360Hz modeli var. Pahalı fakat öyle bir geciş yapman mantıklı olurdu. FPS oyunlarına ağırlık veriyorsan IPS panel sana oyunda ki renkli piksel gecişlerini yavaşmış gibi gösterir. Çünkü BenQ'da TN panele alışmışsın. Karma kullanım yapacaksan Alienware olabilir.
Anladım teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı