Dell G16 7630 değerleri normal mi?

@talag dostum oyuncu laptopları için aslında çok büyük olmasa da hafif riskli bir sorun bu bilgisayar. Birçoğumuz 2K ekran, metal kapak, hx işlemci, RTX4060 ve Dell gibi köklü bir markaya göre uygun fiyat gibi öğelerden bu bilgisayara tav oluyoruz. Ben iade ettim. Bana fazla sıcak geldi ama gerçekten çok güzel bir bilgisayardı. Bence oyuncu laptop alışkın kişiler için daha kullanılabilir derecelerdeydi diye düşünüyorum. Çünkü daha az ısınan laptoplardan daha fazla enerji çekiyor G16 7630.bu da dereceleri çok yüksek seyrettiriyor. Servis ve garantisi ilgili bir sorun olursa hallederler diye umuyorum.
Ben de +2750TL vererek ASUS ROG STRIX G16 13650HX RTX4060 FHD+ bilgisayar aldım.

Hocam ben de 7630'u iade edeceğim aynı sebeplerden ötürü, Hepsiburada'dan almıştım iade ederken ne gibi bir prosedür izlediniz, sıfırlayıpmi gönderdiniz, alırken içinde Ubuntu yüklüydü geri kurdunuz mu Ubuntu'yu?

Hocam ben de 7630'u iade edeceğim aynı sebeplerden ötürü, Hepsiburada'dan almıştım iade ederken ne gibi bir prosedür izlediniz, sıfırlayıpmi gönderdiniz, alırken içinde Ubuntu yüklüydü geri kurdunuz mu Ubuntu'yu?
hayır ne yüklediysen kalsın hiç sorun etme.Kendi özel şeylerin varsa sil.windows yüklü de iade edebilirsin 14 gün cayma süren geçmediyse ben üründen memnun kalmadım diyerek iade edebilirsin.

Ben Asus Rog strix g16 rtx4060 aldım.Şimdilik gayet memnunum ve takribi olarak younda en az 15C derece boşta ise en az 20C daha düşük Dell'den.

hayır ne yüklediysen kalsın hiç sorun etme.Kendi özel şeylerin varsa sil.windows yüklü de iade edebilirsin 14 gün cayma süren geçmediyse ben üründen memnun kalmadım diyerek iade edebilirsin.

Ben Asus Rog strix g16 rtx4060 aldım.Şimdilik gayet memnunum ve takribi olarak younda en az 15C derece boşta ise en az 20C daha düşük Dell'den.
Teşekkür ederim hocam, bende eski bilgisayarım monsteri yaptırdım, War thunder oynuyorum 85° dereceyi geçmiyor. Dell de kesinlikle bir sorun var aynı oyunu 95-100° oynuyodum. Ve bunu servis kabul etmiyor normal diyor. Bugün 14. Günde kargoya verdim ama inşallah geri alırlar

Teşekkür ederim hocam, bende eski bilgisayarım monsteri yaptırdım, War thunder oynuyorum 85° dereceyi geçmiyor. Dell de kesinlikle bir sorun var aynı oyunu 95-100° oynuyodum. Ve bunu servis kabul etmiyor normal diyor. Bugün 14. Günde kargoya verdim ama inşallah geri alırlar
Eski bilgisayarınız Monster'ın sistem özellikleri nedir?

Teşekkür ederim hocam, bende eski bilgisayarım Monster'i yaptırdım, War Thunder oynuyorum 85° dereceyi geçmiyor. Dell de kesinlikle bir sorun var aynı oyunu 95-100° oynuyordum. Ve bunu servis kabul etmiyor normal diyor. Bugün 14. Günde kargoya verdim ama inşallah geri alırlar

Cihazın altı açık mı? Bende aynı cihazı kullanıyorum altını havalandırırsanız gözle görülür sıcaklık farkı oluyor.

gelen windows guncellemesinden sonra 10 derece sicaklik farkli oldugunu acikca soyleyebilirim laptopa dokundugumda onceden elim yanardi artik o kadar sicak degil

Yeni konular

Geri
Yukarı