Ders çalışmaya nereden başlayabilirim?

286525

Hectopat
Selam arkadaşlar, 2 yıldır açık lisede okuyorum şu an derslerle alakam olduğu söylenemez örgün de okurken çalışarak falan ilerletiyordum ama açık liseye geçince komple çöktüm çöküşümün sebebi ders çalışmamak değil ailemin ve arkadaş çevremin yaşattığı şeyler açık liseye de geçmem aslında biraz da bundan kaynaklı burada olayları uzun uzun anlatmak isterdim ama gerçekten çok uzun bir konu. Şimdi klasik ergen diyebilirsiniz ama ben 4 yıldır bu forumdayım ve bu tarz açılan konuları sürekli okurum benim başıma gelen bu forumda kimsenin başına gelmemiştir diye düşünüyorum. 17 yaşındayım ve yaşadıklarım yaşıma göre gerçekten çok ağır Ankara'da oturuyorum aralık ocak ayındaki o soğuk havayı bilen bilir o soğuklarda maalesef üstümde ince bir hırkayla kaç kere evden atıldım gece sabaha kadar dışarıda dolaştığımı hatırlarım. Şu son aylarda kendime gelmeye başladım ve kimseyi takmayıp ders çalışmak istiyorum ama şu an derslerle uzaktan yakından alakam yok denilebilir. Ne yapacağımı nereden başlayacağımı gerçekten bilmiyorum hayatım bitmiş gibi hissediyorum ama bir yandan da toparlamak istiyorum er ya da geç fikirlerinize tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı