Çözüldü Detroit Become Human yaptığım bir seçimi değiştirme şansım var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Olabildiğince barışcıl oynamaya çalışıyordum ancak toddu öldürmüşüm öldürmeme seçeneği varken. Bu seçeneği değiştirebilir miyim?

Baktıktan sonra sonucu yazmayı unutma dostum, iyi oyunlar.

Evet ama o kısma geri döndükten sonra o kısımdan sonra oynadığın her şey gidecek.

Yapılabiliyormuş, ancak ana ekrandaki hanımefendi ismi chloe idi sanırım, seçtiğiniz seçimler oynayın dedi, ama öyle bir dedi ki sanki gerçek birisi dedi. Sanırım seçime sadım kalacağım. Her ne kadar diğer seçim çok daha iyi olsa da.

Oyunu 3. kez bitirdim, istediğin bölüme geri dönebilir ve seçimini değiştirebilirsin ancak devamındaki bölümler sıfırlanır hepsini tekrar oynaman gerekir. Tavsiyem hiçbir seçimini değiştirme.

Oyunu 3. kez bitirdim, istediğin bölüme geri dönebilir ve seçimini değiştirebilirsin ancak devamındaki bölümler sıfırlanır hepsini tekrar oynaman gerekir. Tavsiyem hiçbir seçimini değiştirme.
Anladım,
Yapılabiliyormuş, ancak ana ekrandaki hanımefendi ismi chloe idi sanırım, seçtiğiniz seçimler oynayın dedi, ama öyle bir dedi ki sanki gerçek birisi dedi. Sanırım seçime sadım kalacağım. Her ne kadar diğer seçim çok daha iyi olsa da.

Chloe'nin amacı bu zaten. Size gerçek bir insanmış gibi gerilim hissi yaşatmaya çalışıyor. Oyunun ilerleyen süreçlerde oyuna girince yaptığınız seçimlere bağlı düşüncelerini de söylüyor. Şunun bunun ölümüne üzüldüm gibi. Bonus videolarda kendisinin insanlardan zeki ilk ve tek robot olduğunu söylüyor. İlerde gitmek isterse bırakmayın yoksa yalnız kalırsınız :D

Chloe'nin amacı bu zaten. Size gerçek bir insanmış gibi gerilim hissi yaşatmaya çalışıyor. Oyunun ilerleyen süreçlerde oyuna girince yaptığınız seçimlere bağlı düşüncelerini de söylüyor. Şunun bunun ölümüne üzüldüm gibi. Bonus videolarda kendisinin insanlardan zeki ilk ve tek robot olduğunu söylüyor. ileride gitmek isterse bırakmayın yoksa yalnız kalırsınız :D

Kendisi gitmek isterse kıramam ben ama onu, ne isterse onu yapmak isterim. Toddu öldürdüğüm için pişmanım ama öldürmesem ilerleyen sefalarda kendine gelecek bir insan todd sanırım.

Chloe'nin amacı bu zaten. Size gerçek bir insanmış gibi gerilim hissi yaşatmaya çalışıyor. Oyunun ilerleyen süreçlerde oyuna girince yaptığınız seçimlere bağlı düşüncelerini de söylüyor. Şunun bunun ölümüne üzüldüm gibi. Bonus videolarda kendisinin insanlardan zeki ilk ve tek robot olduğunu söylüyor. ileride gitmek isterse bırakmayın yoksa yalnız kalırsınız :D

Ancak chloe ablamı dinleyip gerekeni yaptım, seçimime geri dönmedim ve devam ettim.

Geri
Yukarı