Digitürk desteği olmayan TV'ye beIN Connect indirme

BiloBey12

Picopat
Daha fazla  
Ben televizyon hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Babam Digitürk üyeliği almış onun için televizyonda beIN Connect olması gerekiyor. Yapamadım bir türlü bunun uydusu var bir de Goldmaster kart takma yeri var oradan mı yapılıyor? Yardım edin sinir oldum modeli akıllı TV ama Nokia'dan saf mübarek.

Ben televizyon hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Babam Digitürk üyeliği almış onun için televizyonda beIN Connect olması gerekiyor. Yapamadım bir türlü bunun uydusu var bir de Goldmaster kart takma yeri var oradan mı yapılıyor? Yardım edin sinir oldum modeli akıllı TV ama Nokia'dan saf mübarek.

Televizyonunuz akıllı TV olabilir ama Android değilse ya da TV'nin kendi mağaza uygulamasında Bein Connect uygulaması yoksa hiçbir şekilde kuramazsınız. TV modeli tam olarak nedir? Mesela benim TV'm de ilk çıkan akıllı TV'lerden biri LG nin ama ekstra uygulamalar kurulmuyor. Bu yüzden yıllardır TV box kullanıyorum. (Amazon Fire TV Stick kullanıyorum) bu şekilde güncel bir akıllı TV gibi kullanabiliyorum. Sizin de bu şekilde çözmeniz gerekebilir.

Televizyonunuz akıllı TV olabilir ama Android değilse ya da TV'nin kendi mağaza uygulamasında beIN Connect uygulaması yoksa hiçbir şekilde kuramazsınız. TV modeli tam olarak nedir? Mesela benim TV'm de ilk çıkan akıllı TV'lerden biri LG'nin ama ekstra uygulamalar kurulmuyor. Bu yüzden yıllardır TV box kullanıyorum. (Amazon Fire TV Stick kullanıyorum) bu şekilde güncel bir akıllı TV gibi kullanabiliyorum. Sizin de bu şekilde çözmeniz gerekebilir.

Kanka şimdi şey galiba pek belli olmyor ama: Westwood WES43296UHD17

Kanka şimdi şey galiba pek belli olmyor ama: Westwood WES43296UHD17

Hocam Vestel'in bir modeliymiş. Herhangi bir bilgi bulamadım bunun dışında. TV'yi internete bağladıktan sonra TV menülerinde akıllı TV özellikleriyle ilgili menüye bakın, uygulama indirmek için bir yer olmalı, oradan aratın Bein Connect'i. Pek olacağını sanmam ama bir bakın.

Hocam Vestel'in bir modeliymiş. Herhangi bir bilgi bulamadım bunun dışında. TV'yi internete bağladıktan sonra TV menülerinde akıllı TV özellikleriyle ilgili menüye bakın, uygulama indirmek için bir yer olmalı, oradan aratın beIN Connect'i. Pek olacağını sanmam ama bir bakın.

Baktım denedim hocam ama olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı