Laptop standı soğutmalı mı alınmalı normal mi?

silIy

Hectopat
HP Victus marka bir laptop alacağım. Çünkü önceki laptopumun chipseti ısınmadan dolayı bozuldu, şimdi alacağım laptopa da aynısı olsun istemiyorum. Sizce laptop standını soğutmalı mı yoksa normal mi almalıyım?

HP Victus marka bir laptop alacağım. Çünkü önceki laptopumun chipseti ısınmadan dolayı bozuldu, şimdi alacağım laptopa da aynısı olsun istemiyorum. Sizce laptop standını soğutmalı mı yoksa normal mi almalıyım?
Alacağınız bilgisayarın linkini atar mısınız?

İnanın o laptop soğutucularının büyük bir katkısı yok. Sıcaklığı azaltır ama chipseti ısınmadan dolayı bozulacak seviyede olan bir bilgisayarı koruyamaz.
HP Victus serisi güzel diye biliyorum link atarsanız bilgili arkadaşlar yorumlasın.
Laptop soğutucularının büyük bir katkısı yok dedim ama bence alınmalı. İşe yarıyor yine de.

Standa bile gerek yok hocam. İki tane telefon tutucuyu birleştirip kullanıyorum daha önceden de düz tahta bir çubukla laptopun arka kısmını havaya kaldırıyorum. Etkisi çok oluyor. Bu arada HP Victus serisine bulaşmayın rezil bir seri.

Laptop soğutucu gücü bilgisayardan alıyorsa hiçbir faydası olmaz. Laptop o fanları çalıştırmak için ısındığı kadar fanlar bilgisayarı soğutacaktır. Bu durumda sıcaklık değeri nötr olacaktır. Gücü powerbank ya da priz üzerinden alırsanız faydası olabilir.

Alacağınız bilgisayarın linkini atar mısınız?
Standa bile gerek yok hocam. İki tane telefon tutucuyu birleştirip kullanıyorum daha önceden de düz tahta bir çubukla laptopun arka kısmını havaya kaldırıyorum. Etkisi çok oluyor. Bu arada HP Victus serisine bulaşmayın rezil bir seri.
Şu an bu fiyata bulabildiğim en iyi laptop bu, ne problemi var laptopun söylerseniz ona göre başka laptoplara da bakabilirim.

Şu an bu fiyata bulabildiğim en iyi laptop bu, ne problemi var laptopun söylerseniz ona göre başka laptoplara da bakabilirim.

Almanıza gerek yok. Victus'ların soğutması iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı