Digitürk + TurkNet adı altında dolandırıcılık

Geçenlerde de babamı, "Türk Telekom ve Digitürk ortak paketi" diye aramışlardı. Telefonu ben aldım, kullandığım internet paketinden neredeyse %60 daha ucuza fiyat veriyorlardı. İstemememe rağmen zorla satmaya çalışıyordu üstelik.

Bizi arayanlar da dolandırıcı mıdır bilmem, ama dikkat etmek lazım.

Yüzde yüz dolandirici bizide arayıp borcunuz var ödemezseniz kapatırız diyorlar Türk Telekom'dan aradığını iddia edip ben kendilerini aradığımda bu tarz çok dönüş sağlanıyor itibar etmeyin deniyor.

Durumu TurkNet'e bildirmek gerekli. Bu adresi ekleyip, sizin adınıza sahte site açmışlar diye ekleyin.
2dk sürmez. Yorulmazsınız.

asdasdas.JPG

Aynı Garanti Bankası gibi. Tatlı dille konuşuyorum ama hanımefendi bana kredi kartını zorla aldırmaya çalışıyordu, utanmasa ev kredisi çektirecek. :D.

Kadına diyorum ki "Ben seviyorum devletimi zengin etmeyi (!)", hâlâ paket satmaya çalışıyor ya...

Kaç tane tanıdığımın dili yandı Digitürk yüzünden, üstelik anlaşmaları da takır takır iptal oluyor artık, kanallarla. Aptal mıyım ben...

Türk Telekom yüzünden bunlar, kullanıcıların numaralarını saçma sapan her yere dağıtıyorlar, uğraş dur.

Yeni konular

Geri
Yukarı