Dil bölümü okunur mu?

hxrtz

Centipat
Daha fazla  
Bu sene liseye geçmiş bir kardeşinizim. Yabancı dil okumak istiyorum fakat iş alanında vesaire kaygılarım var. Beni aydınlatabilir misiniz?

Benim ingilizcem B1 ve 10.sınıfa geçtim ama dil seçmeyi düşünmüyorum tüm hocalarımın dil seç diye baskılamasına rağmen çünkü meslek korkusu var maaş korkusu var. Gideceksin Erasmus yapacaksın ya sonra? İşte bunun cevabını verebiliyorsan oku ben veremedim kendime.

Benim ingilizcem B1 ve 10.sınıfa geçtim ama dil seçmeyi düşünmüyorum tüm hocalarımın dil seç diye baskılamasına rağmen çünkü meslek korkusu var maaş korkusu var. Gideceksin Erasmus yapacaksın ya sonra? İşte bunun cevabını verebiliyorsan oku ben veremedim kendime.

Öğretmen olursun çevirmen olursun Max. Fen lisesinde İngilizce öğretmeni olamadıktan sonra boş.

Tercüman olarak devam etmek istiyorum ben. İngilizce yanında genel olarak kullanılan bir dil daha öğrenip üniversitede turizm okumak istiyorum. Lise zamanında hatrı sayılır Photoshop bilgim ile para kazanabileceğim zaten. Zaten kendimi yazılımda geliştirmeye başladım. En kötü yabancı piyasaya atılıp para kazanmaya çalışırım.

Tercüman olarak devam etmek istiyorum ben. İngilizce yanında genel olarak kullanılan bir dil daha öğrenip üniversitede turizm okumak istiyorum. Lise zamanında hatrı sayılır Photoshop bilgim ile para kazanıyorum zaten. Zaten kendimi yazılımda geliştirmeye başladım. En kötü yabancı piyasaya atılıp para kazanmaya çalışırım.

Hocam benim size söylediğimi bir düşünün. AÖF bir bölüm okuyun ardından KPSS'ye çalışıp atanırsınız mis gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı