Discord hesabınız devre dışı bırakıldı

Tahsin Can

Hectopat
Merhabalar. Yaklaşık 2 gün önce Discord hesabım otomatik olarak çıkış yaptı. Girmeye çalıştığımda yanlış şifre girdiğimden mi yoksa farklı sebepten ötürü mü bilemiyorum ama hesabım devre dışı bırakıldı. Herhangi bir kurala aykırılık yapmadım. Discord'da muhattap olduğum insanlar belli kendi arkadaşlarım dışında yabancılarla ne kavga ederim ne konuşurum.

Sebepsiz yere hesabım devre dışı bırakıldı. Nitro da vardı. 4 tane ticket attım fakat hiçbirine yanıt vermediler daha doğrusu en başta otomatik yanıt geldi fakat ondan sonra hiç yanıt gelmedi. Başka hesaplardan da bakıyorum ban yememiş olarak gözüküyorum yani hesap tertemiz duruyor aslında sadece giriş yapamıyorum. Aşırı saçma bir durum içerisindeyim ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sanırım birisi yaşınızı sordu sizde 13 altı bir sayı söylediniz. Bu ban sebebi.
Böyle bir konuşma hiç geçmedi. Ayrıca discordda banlanınca deleted user diye gözüküyoruz diye biliyorum ve hesabım öyle gözükmüyor gayet normal gözüküyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-18_233326652.png
    resim_2023-08-18_233326652.png
    60,9 KB · Görüntüleme: 19
Böyle bir konuşma hiç geçmedi. Ayrıca Discord'da banlanınca deleted user diye gözüküyoruz diye biliyorum ve hesabım öyle gözükmüyor gayet normal gözüküyor.

Belli bir süre sonra deleted user olacaktır. Ayrıca size gelen bir mail olması lazım orada yaptığınız ihlal yazar.

Yeni konular

Geri
Yukarı