Disiplin cezası nakile engel mi?

izzetovicc

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben nitelikli bir okuldan OBP ile alan bir okula nakil oldum ve bu okulda ettiğim bir kavgadan dolayı 2 gün uzaklaştırma aldım. Sonrasında eski okuluma (nitelikli olana) yeniden dönmek için başvuruda bulundum. Şu an 6 boş kontenjan var ve 1. sıradayım. Sizce nakil işlemim kabul olur mu? Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben nitelikli bir okuldan OBP ile alan bir okula nakil oldum ve bu okulda ettiğim bir kavgadan dolayı 2 gün uzaklaştırma aldım. Sonrasında eski okuluma (nitelikli olana) yeniden dönmek için başvuruda bulundum. Şu an 6 boş kontenjan var ve 1. sıradayım. Sizce nakil işlemim kabul olur mu? Teşekkürler...

Merhaba,

Disiplin cezası nakile engel olmaz. Nakiliniz kabul olacaktir. İçiniz rahat olsun.

Herhangi bir sorun mevcut değildir. Kesin bilgidir. Eğer herhangi bir yanlışlık olsaydı, onaylanmasını geçin başvuru bile yapamazdınız.
Tamamdır. Teşekkür ederim

@XCVAKD @01NaRkoZ01 bu arada nakil sonucum 30 nisanda mı onaylanacak yani 2 mayıs günü mü başlayacağım okula ?

@XCVAKD @01NaRkoZ01 bu arada nakil sonucum 30 nisanda mı onaylanacak yani 2 mayıs günü mü başlayacağım okula ?

@XCVAKD @01NaRkoZ01 bu arada nakil sonucum 30 Nisanda mı onaylanacak yani 2 Mayıs günü mü başlayacağım okula?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı