Dmaa nereden alınır?

Selam arkadaşlar, pre workoutumu kendim yapıyorum, hammade olarak Dmaa'yı nereden alabilirim?
Takviye Edici Gıdalar Kısıtlı Maddeler Listesine göre ülkemizde bu içerik riskli kabul edildiği için üstüne hiç bir düzenleme yapılmamış durumda. Normalde bu verdiğim listede bazı saçmalıklar ve geri kafalılıklar olsa da bu DMAA konusunda bu içeriğin takviyelere eklenmesine izin verilmemesini doğru buluyorum. Hala yeterli veri yok elde ve ciddi yan etkiler görülen çokça vaka olmuş. Ha sen bulabilir misin bulabilirsin. Kullanmak istersen kimse buna karışamaz bizi de ilgilendirmez ama bu tip mevuzata işlenmemiş ama fazlasıyla ünlü bazı içeriklerin sahtesi ülkemizde çok oluyor. Popülariteye yenik düşen ve hızlıca bu içeriklere ulaşmak isteyen gençleri hedefine alan dolandırıcılar buradan parayı kırıyorlar. Bu ülkede ashwaganda, turkesterone, yohimbine ya da işte bu dmaa gibi çok popüler olan ama ülkemizde resmi kanallardan satışı yasak olan içeriklerin piyasada en iyimser tahminle %90'dan fazlası sahte ve bunları absürt paralara satıyorlar. Bu içerikleri herkes gibi google da araştırıp 2-3 cümleyle ben de video yapsam eminim kanalda en çok izlenen videolar olurlardı ama bu ürünleri övmek ya da işe yarar demek iyi içerikler olsunlar, olmasınlar hiç önemi yok şu aşamada gençleri dolandırıcıların eline atmak olur. O sebeple izlenme kaygısıyla bu furyayı kaçırmamak için bu tarz videolar, içerikler yapanların da yapmaması gerekirdi. Bizzat sahte ürünler alan 4-5 kişiyi ben biliyorum sadece. Bir idmanda 1-2 set fazla yapacaksınız diye sağlığınızı riske atmaya ya da paranızı dolandırıcılara kaptırmaya gerek yok bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı